Americký zpěvák Bruce Springsteen, jemuž se někdy přezdívá „The Boss“, pořádně vyděsil své příznivce. Jen těsně před začátkem koncertu ve Filadelfii ho postihly záhadné zdravotní potíže, kvůli kterým musel dvě nadcházející vystoupení odložit! 

Ke koncertům mělo dojít minulý týden ve středu a v pátek na baseballovém stadionu Citizens Bank Park. „Kvůli nemoci Bruce Springsteena budou koncerty s kapelou The E Street Band na stadionu Citizens Bank Park ve Filadelfii 16. a 18. srpna odloženy,“ objevilo se náhle jen pár hodin před začátkem prvního z koncertů na zpěvákově profilu na platformě X, dříve Twitteru.

Detaily o zpěvákově náhlé zdravotní indispozici zatím nejsou známy. Organizátoři vyzvali, aby si lidé zatím lístky ponechali. Kdo ale chce, může si zažádat o vrácení peněz.

Publikum už bylo na místě

Na místě už přitom v tu chvíli čekali první diváci. „Měli jsme lístky na stání, takže jsme tam byli už v 10 ráno, abychom si našli dobré místo,“ sdělila fanynka Samantha Doyleová americké televizi WPVI-TV. 

„Byl jsem pátý ve frontě, dostal jsem se tam v 7:45 ráno. Asi šest nebo sedm hodin jsem se pekl na sluníčku, pak jsem si šel koupit nějaký merch, vrátil jsem se a všem zvonily telefony,“ popsal další zklamaný návštěvník Jesse Saul. 

Technici už měli postavené gigantické pódium za miliony a zvuková zkouška byla v plném proudu, fanoušci nicméně uvádí, že Springsteena s kapelou slyšet nebylo. Všichni proto jen doufají, že je Boss v pořádku! 

Video
Video se připravuje ...

Kam zmizela Markéta Konvičková? Pauza kvůli zdraví a dceři! David Turek

Fotogalerie
73 fotografií