Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Štáfek alias Lavi nastoupil za Vyšehrad: Fotbalisty rozčílil, zápas se Slavií skončil fiaskem

Zdroj: Barbora Reichova / CNC / Profimedia
+ Dalších 16 fotografií
Natáčení
Na fotbalovém hřišti na Žižkově se ve středu děly věci. V dresu Slavoje Vyšehrad totiž na utkání se Slavií v MOL Cupu nastoupil i Jakub Štáfek (29) alias Julius "Lavi" Lavický. Ale zatímco diváci se možná pobavili, fotbalisty účast seriálové hvězdy spíš rozzlobila.

Slavoj Vyšehrad středeční zápas se Slavií v MOL Cupu příliš nezvládl. Sešívaní rozstříleli na "domácím" hřišti na Žižkově druholigový tým 8:0.

Zničující porážce nezabránil ani Jakub Štáfek (29), který v posledních minutách utkání nastoupil coby zneuznaná hvězda Julius Lavický z populárního seriálu. Vyšehradští hráči ale ze seriálové hvězdy údajně příliš nadšení nebyli, jednomu z nich navíc zabránil v dohrání zápasu. Štáfek se na hřišti objevil kvůli natáčení.

Čtyři branky Vyšehradu nasázel Milan Škoda (33), podařilo se mu to ještě před přestávkou. O pár hodin dříve byl přitom v porodnici, kde mu manželka Tereza porodila druhého syna Matiase.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání