Badatelé přicházejí s úžasnou teorií podkladu lidské existence: Neuvěřitelné!

Badatelé z celého světa se shodli na tom, že objevili revoluční teorii týkající se podkladu lidské existence. Podle jejich zjištění jsme všichni jenom simulací v gigantickém počítačovém programu, který běží na obrovském serveru někde ve vesmíru. To by vysvětlovalo všechny ty podivné a nepochopitelné události, které se nám v životě dějí.

Badatelé přicházejí s úžasnou teorií podkladu lidské existence: Neuvěřitelné! - foto 1
Podle badatelů jsme jenom virtuální postavy, které se pohybují ve virtuálním světě, plném náhod a algoritmů. Naše rozhodnutí, naše jednání, vše je jenom součástí tohoto obrovského experimentu, který někdo někde vymyslel. Možná jsme jenom hrou pro někoho, kdo se nudí a potřebuje si zahrát s lidskými osudy.

Tato teorie by vysvětlovala i mnoho záhadných jevů, jako jsou deja vu, synchronicity nebo zvláštní intuice, kterou někteří lidé mají. Možná jsou to jenom chyby v programu, které nám dávají náhodné náhledy do toho, co se děje za virtuálními zdmi našeho světa. A co když jsme jenom jedna z mnoha simulací, které běží ve vesmírném počítačovém systému?

Tato teorie by mohla změnit náš pohled na svět a naší místo v něm. Možná už není třeba se snažit dosáhnout něčeho velkého nebo sledovat své sny, když jsme jenom programy v cizím počítači. Ale co když se nám podaří najít způsob, jak ovlivnit tento program a změnit jeho chod? Možná bychom mohli najít cestu k osvobození se z této virtuální reality a stát se skutečnými lidmi, žijícími ve skutečném světě. Ale to už je zase úplně jiný příběh...
Badatelé přicházejí s úžasnou teorií podkladu lidské existence: Neuvěřitelné! - foto 2
Badatelé přicházejí s úžasnou teorií podkladu lidské existence: Neuvěřitelné! - foto 3
Publikováno: 7. 4. 2024 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články