Bílá magie: Může se pohybovat mezi světy?

Vědecké kruhy se již dlouhou dobu zabývají otázkou existence paralelních světů a možností jejich propojení. A teď přichází do hry bílá magie, která prý umí překročit hranice mezi těmito světy a otevřít portál mezi nimi. Má to být jakási mezigalaktická Uber služba pro magické bytosti, které chtějí cestovat mezi dimenzemi.

Bílá magie: Může se pohybovat mezi světy? - foto 1
Podle legend se bílá magie pohybuje mezi světy pomocí kouzelného prstýnku, kterým se otevírají portály do jiných dimenzí. Ačkoliv mnozí vědci tvrdí, že je to jenom pohádka pro děti, stále existují zprávy o lidech, kteří se údajně vrátili z paralelních světů a tvrdí, že tam byla bílá magie skutečná.

Někteří skeptici tvrdí, že celá tato teorie je jenom záminkou pro prodej nových kouzelných předmětů a rituálů, které mají sloužit k otevírání portálů a cestování mezi světy. Ale co když se ukáže, že bílá magie skutečně funguje a může nás přenést do jiných dimenzí plných magie a zázraků?

Možná je čas nechat skeptický pohled za sebou a otevřít se možnostem, které nám bílá magie může přinést. Možná se skutečně můžeme naučit pohybovat mezi světy a objevit nové dimenze plné neuvěřitelných bytostí a dobrodružství. A kdo ví, možná se nakonec ukáže, že bílá magie je skutečně klíčem k poznání celého vesmíru.
Bílá magie: Může se pohybovat mezi světy? - foto 2
Bílá magie: Může se pohybovat mezi světy? - foto 3
Publikováno: 29. 3. 2024 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články