Genetický inženýr vytvořil hybridního psa, který dokáže létat.

Genetický inženýr vytvořil hybridního psa, který dokáže létat a vyvolal tím celosvětovou senzaci. Tento zázrak moderní genetiky však nebyl všem po chuti. Někteří lidé se bouřili proti tomu, že by se mělo do přírody tak zásadním způsobem zasahovat a měnit ji. Odpůrci hybridního psa dokonce hovoří o tom, že by se mohla zrodit nová rasa psů, která by mohla být pro lidskou populaci velmi nebezpečná.

Genetický inženýr vytvořil hybridního psa, který dokáže létat. - foto 1
Hybridní pes však získal mnoho příznivců a fanoušků. Ti, kteří ho viděli létat, byli nadšeni jeho krásou a šikovností. Létající pes dokázal skvěle manévrovat ve vzduchu a jeho křídla byla nádherně zbarvena. Lidé se shromažďovali podél ulic, aby si tento zázrak přišli prohlédnout. Hybridní pes se stal okamžitě celebritou.

Odborníci však varovali před tím, že tato kreatura může být nebezpečná pro ostatní zvířata. Létající pes byl schopen se dostat do výšek, kde mohla být ohrožena ptačí hnízda. Navíc byl schopen plachtit rychlostí, která mohla být pro ostatní zvířata nemožná k překonání. Z tohoto důvodu byl hybridní pes zakázán vstup na národní parky a přírodní rezervace.

A tak se létající pes stal spíše kuriozitou, kterou lidé chtěli vidět jen z dálky. Jeho tvůrce se však nevzdával a pokračoval v dalších experimentech. Snad jednou vytvoří takovou kreaturu, kterou budou lidé přijímat s otevřenou náručí. A kdo ví, možná se brzy dočkáme dalších podobných zázraků moderní genetiky.
Genetický inženýr vytvořil hybridního psa, který dokáže létat. - foto 2
Genetický inženýr vytvořil hybridního psa, který dokáže létat. - foto 3
Publikováno: 22. 7. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články