Hororová komedie: Městečko ovládlo záhadné trio klaunů, kteří se rozhodli děsit místní obyvatele každý den.

V malém městečku zvaném Šklebnice se děje něco neuvěřitelného. Záhadné trio klaunů se rozhodlo, že se stanou skutečnými pánové strachu a začnou terorizovat místní obyvatele každý den. A nejde jen o obyčejné strašidelné klauny, ale o ty nejzábavnější a nejbizardnější, jaké si lze představit.

Hororová komedie: Městečko ovládlo záhadné trio klaunů, kteří se rozhodli děsit místní obyvatele každý den. - foto 1
Začínají hned ráno, když si místní obyvatelé jdou pro svůj ranní kafe. V místní kavárně narazí na klauna, který se snaží učinit jejich ráno co nezábavnějším. Prská jim do kávy směsí, která má chuť jahodového jogurtu a dělá neodolatelné prdění zvuky. Ať si lidé dělají, co chtějí, klaun to umí zkazit a ještě se přitom směje jako šílenec.

Ale klauni nekončí jen u kavárny. Večer, když se místní obyvatelé vracejí domů, čeká na ně další překvapení. Jejich domy jsou naplněny obrovskými balóny, které se začnou náhle samy od sebe píchat. Zvuk praskajících balónů je tak hlasitý, že vzbudí všechny okolní sousedy a klauni se jen smějí, jak uplakané tváře lidí potkávají.

Ale to není všechno. Klauni mají v plánu i další ohromující činy. V neděli ráno, když se lidé chystají na místní kostel, najdou tam klauna v kazatelně, který začne pronášet neuvěřitelně zábavnou, ale naprosto absurdní bohoslužbu. Místo modliteb se zpívají klaunské písně, kázání je plné vtipů a klaun se navíc pokouší učinit zázraky, jako například proměnit vodu na pivo. Věřící jsou zmatení, ale zároveň se tomu neubrání, aby se nezačali smát.

Jedno je jisté, městečko Šklebnice je nyní místem, kde se každý den odehrává hororová komedie. Obyvatelé už nevědí, jestli mají plakat nebo se smát. Klauni se ale rozhodli, že ještě nejsou hotovi a že je čeká mnohem větší legrace. A tak se místní obyvatelé musí připravit na další překvapení, které jim klauni přinesou. Ať už to bude zmrzlinový festival, na kterém budou všichni muset jíst jen brokolici, nebo ples, kde se všichni budou muset obléknout jako klauni, jedno je jisté - v Šklebnici se nikdy nenudíte!
Hororová komedie: Městečko ovládlo záhadné trio klaunů, kteří se rozhodli děsit místní obyvatele každý den. - foto 2
Hororová komedie: Městečko ovládlo záhadné trio klaunů, kteří se rozhodli děsit místní obyvatele každý den. - foto 3
Publikováno: 8. 2. 2024 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články