Jak přežít zombie apokalypsu: Tipy od profesionálního zombie vůdce.

Vítejte v této neuvěřitelné příručce, která vám ukáže, jak přežít zombie apokalypsu. A to ne jen tak ledajakým způsobem, ale pomocí tipů od profesionálního zombie vůdce. Ano, máte správně, čtete to dobře. Máme tu někoho, kdo má zkušenosti s vedením armády nebo spíše hordy zombie. Takže, co nám tedy doporučuje?

Jak přežít zombie apokalypsu: Tipy od profesionálního zombie vůdce. - foto 1
Za prvé, musíte být připraveni. To znamená, že byste měli mít vždy po ruce zásobu jídla, pití a základních potřeb. A nezapomeňte na zbraně. Zombii se nezastaví jen tak ledajakým kopnutím. Měli byste mít nabitou zbraň vždy po ruce. Ale pozor, ne nadělujte hluk. Zombii jsou jako včely, když se jedna zombiina vzbudí, vzbudí se celá horda.

Za druhé, musíte být rychlí a bystří. Když se někde objeví zombiina, musíte být připraveni k okamžitému útoku. Chcete-li se vyhnout zombiinům, můžete použít triky. Například, když se zombii blíží ke vám, můžete hodit kousek masa nebo zbytky jídla na jiné místo. Zombii se vrhnou na jídlo a vy můžete utéct.

Za třetí, musíte být chytří. Pokud se ocitnete v situaci, kdy jste obklopeni zombii, musíte zůstat klidní a chytří. Pokud se snažíte prchnout, zombii vás snadno chytí. Pokud se snažíte bojovat, zombii vás snadno přemohou. Co tedy udělat? Využijte svého mozku. Pokud máte v okolí nějaké předměty, kterými můžete zombii zranit, použijte je. Pokud máte nějaké krytí, využijte ho. Pokud máte možnost utéct, utíkejte.

A nakonec, za čtvrté, musíte být odvážní. Pamatujte si, že zombii jsou nebezpeční a neúprosní. Ale pokud se budete bát, nikdy nepřežijete. Musíte být odvážní a bojovat. Pokud máte možnost zachránit někoho, kdo je v nebezpečí, udělejte to. Pokud máte možnost zničit hnízdo zombiinů, udělejte to. Pokud máte možnost zachránit svět, udělejte to.

Takže, abyste přežili zombie apokalypsu, musíte být připraveni, rychlí, chytří a odvážní. A pokud vás to náhodou zajímá, náš profesionální zombie vůdce je vlastně jenom herec, který si zahrál v jedné populární zombíkové sérii. Ale co to mění? Tipy jsou stejně dobré. Takže, držte se jich a přežijte!
Jak přežít zombie apokalypsu: Tipy od profesionálního zombie vůdce. - foto 2
Jak přežít zombie apokalypsu: Tipy od profesionálního zombie vůdce. - foto 3
Publikováno: 25. 9. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články