Kanibalové v akci: Kuchaři v lese ukazují, jak se to dělá!

Všichni víme, že když se řekne kanibalismus, tak se to většinou spojí s něčím šokujícím a odporným. Nicméně, pro některé lidi je toto téma velmi zajímavé a dokonce se věnují i jeho praktickému využití. Ano, mluvíme o kuchařích, kteří se specializují na přípravu jídel z lidského masa.

Kanibalové v akci: Kuchaři v lese ukazují, jak se to dělá! - foto 1
Jedním z těchto kuchařů je například slavný Gordon Ramsay. Ten se rozhodl, že nechce být jen obyčejným kuchařem, ale chce jít do extrému. Proto se rozhodl, že vypustí svou novou kuchařskou knihu s názvem "Kanibalové v akci: Kuchaři v lese ukazují, jak se to dělá!".

V této knize najdete spoustu zajímavých receptů, jako například "Hovězí steak z lidských stehen", "Kuřecí křídla z lidských rukou" nebo "Ovocný dort z lidských orgánů". Samozřejmě, že tyto recepty jsou pouze pro ty nejodvážnější, kteří se nebojí ochutnat něco zcela nového.

A jak se tito kuchaři dostávají k potřebnému materiálu? No, samozřejmě, že nechodí na trh a nekupují si maso jako každý jiný kuchař. Oni se vydávají do divočiny, kde loví své kořisti. Někteří z těchto kuchařů dokonce tvrdí, že maso, které se jim podaří ulovit, je mnohem kvalitnější a chutnější než maso z obchodu.

Zdá se vám toto téma příliš bizarní? Možná ano, ale pro některé lidi je toto celé jenom zábava a způsob, jak si užít život. A kdo ví, třeba se jednou stane kanibalismus běžnou praktikou, jako je tomu třeba u některých kmenů v odlehlých částech světa. Nicméně, pokud se chystáte na piknik do lesa, raději si připravte s sebou nějaké jídlo z obchodu, abyste se vyhnuli nechtěným překvapením.
Kanibalové v akci: Kuchaři v lese ukazují, jak se to dělá! - foto 2
Kanibalové v akci: Kuchaři v lese ukazují, jak se to dělá! - foto 3
Publikováno: 1. 9. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články