Kdo by řekl, že medvěd může být vynikajícím tanečníkem?!

Kdo by si pomyslel, že medvěd by mohl být tanečníkem? No, možná jen někdo, kdo si nedávno prohlédl záznam z divokého večírku v lesích. Ano, medvědi jsou nejenom nezdolní tanečníci, ale také velké party zvířata!

Kdo by řekl, že medvěd může být vynikajícím tanečníkem?! - foto 1
Není divu, že se medvědi tak rádi baví. Vždyť kdybychom se museli vyspat půl roku, jako oni, tak bychom se taky chtěli pořádně odreagovat. A co tedy dělají medvědi, když se rozhodnou, že mají chuť na trochu tance? No, samozřejmě, že se vrhnou do toho naplno!

Je to nádherné zážitek vidět medvědy na parketu. Vypadají tak zábavně a neohroženě, když se plazí po zemi a baví se s ostatními zvířaty. A co je nejlepší, když se medvědi rozhodnou, že se chtějí ukázat na největší taneční soutěži v lese, tak to je prostě neuvěřitelné!

A tak, když se budete náhodou procházet lesem a uslyšíte hlasitou hudbu a vesele se třepotající medvědy, neváhejte a zaposlouchejte se. Možná se dočkáte nevídaného tanečního vystoupení, které vás rozhodně nenechá chladnými. Medvědi jsou totiž nejen velmi silní a nebezpeční tvorové, ale také vynikající tanečníci!
Kdo by řekl, že medvěd může být vynikajícím tanečníkem?! - foto 2
Kdo by řekl, že medvěd může být vynikajícím tanečníkem?! - foto 3
Publikováno: 5. 6. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články