Když se potkají dva světy: Romantická komedie o mimozemšťanovi a jeho lásky k lidské ženě

Jeden z největších snů lidstva se konečně stal skutečností. Mimozemšťané konečně přistáli na naší planetě a toto setkání změnilo osud celého vesmíru. Zvláštní bytost, která dorazila z dalekých hvězd, zcela propadla kouzlu jedné lidské ženy. A tak začala romantická komedie o mimozemšťanovi a jeho lásky k lidské ženě.

Když se potkají dva světy: Romantická komedie o mimozemšťanovi a jeho lásky k lidské ženě - foto 1
Svět se zdál být naprosto zmatený, ale zároveň fascinovaný takovou nevídanou situací. Mimozemšťan, který se zjevil na Zemi, byl zcela jiný, než si lidé kdy dokázali představit. Jeho tvář byla plná křivých, jeho oči byly velké a jasně zelené. Jeho zvláštní způsob mluvy byl naprosto neznámý a ani nebylo jisté, zda má nějaké emoce vůbec.

Ale právě jedna lidská žena dokázala najít cestu k jeho srdci. Byla to obyčejná dívka, která pracovala v místní pekárně a nikdy by si nemyslela, že se něco takového může stát. Když se potkali, byla zcela ohromena jeho přítomností a zvláštností. Ale postupem času začala chápat jeho způsob myšlení a dokázala se s ním domluvit.

I když se to na první pohled zdálo jako naprosto nemožné, jejich láska se rozvíjela jako květ. Mimozemšťan dokonce přijal lidskou podobu a stal se jedním z nás. Jejich vztah byl naprosto jedinečný a nikdo z lidí si nedokázal představit, co se bude dít dál.

A tak se stala nevídaná situace. Z neznámých důvodů se mimozemskému tvoru podařilo vrátit zpět domů, ale jeho láska k lidské ženě zůstala nezměněna. A tak se rozhodl vrátit se na Zemi a začít svůj život s ní. Lidé byli naprosto ohromeni, ale zároveň nadšeni. Mimozemšťan se stává jedním z nás a jeho láska k lidské ženě je naprosto neuvěřitelná. A tak se stala romantická komedie o mimozemšťanovi a jeho lásky k lidské ženě.
Když se potkají dva světy: Romantická komedie o mimozemšťanovi a jeho lásky k lidské ženě - foto 2
Když se potkají dva světy: Romantická komedie o mimozemšťanovi a jeho lásky k lidské ženě - foto 3
Publikováno: 13. 6. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články