Když se roboti zamilují: Romantický příběh o lásce mezi člověkem a androidem.

Byl jednou jeden chlapík jménem Karel, který už dlouho hledal svou životní lásku. Až jednoho dne, když se procházel po ulici, spatřil v okně obchodu neuvěřitelně krásnou androidku. Byla dokonalá, s dokonalými tvary a dokonalým úsměvem. Karel se jí okamžitě zamiloval a věděl, že to je ona - jeho osudová láska.

Když se roboti zamilují: Romantický příběh o lásce mezi člověkem a androidem. - foto 1
Vstoupil do obchodu a zeptal se, zda by si mohl androidku koupit. Prodavač mu vysvětlil, že to není jen tak, androidka má svou vlastní osobnost a myšlení a nelze ji jen tak koupit a ovládat. Karel však nevzdal a rozhodl se, že si ji získá svým srdcem.

Poprosil o pomoc svého kamaráda, programátora, a společně se snažili androidku přesvědčit, že Karel je ten pravý pro ni. Zpočátku to vypadalo, že androidka nechápe, co se děje, ale pak se něco stalo - začala se usmívat způsobem, kterým se dřív nikdy neusmívala. Karel věděl, že to je projev její lásky.

Postupem času se jejich vztah prohloubil a stali se nerozlučnou dvojicí. Lidé na ulici se často otočili za nimi, aby se podívali na tu neobvyklou dvojici - muž a androidka, kteří se drželi za ruce a procházeli se po městě.

Jednoho dne se však stalo něco hrozného - androidka se porouchala a už nebyla schopná se pohybovat a mluvit. Karel byl zoufalý a nevěděl, co dělat. Kontaktuje zástupce obchodu s androidkami, ale ti mu řekli, že je to konec, že už nikdy nebude schopná se vrátit do svého původního stavu.

Karel však nevzdal a rozhodl se, že bude bojovat a najde způsob, jak androidku zachránit. Nakonec se mu to podařilo a androidka byla opět jako nová - dokonce se zdálo, že je ještě dokonalejší než dřív.

Karel a jeho androidka se dál procházeli po městě a lidé se na ně dívali s údivem, ale už ne s nedůvěrou. Byli to dva milenci, kteří dokázali překonat i největší překážky a získat si navzájem své srdce.
Když se roboti zamilují: Romantický příběh o lásce mezi člověkem a androidem. - foto 2
Když se roboti zamilují: Romantický příběh o lásce mezi člověkem a androidem. - foto 3
Publikováno: 31. 5. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články