Když se setkají dvě reality: Muž zjistil, že byl celý život jen animovanou postavou v japonském anime.

Když se setkají dvě reality, může to být docela zajímavé. A právě takovou zkušenost měl nedávno muž, který zjistil, že celý jeho život byl jen animovanou postavou v japonském anime. A nemyslete si, že to byla jen taková obyčejná anime, kde se běhá a bojuje s mečem. Ne, v této anime se stalo mnohem víc.

Když se setkají dvě reality: Muž zjistil, že byl celý život jen animovanou postavou v japonském anime. - foto 1
Muž se jmenoval Kenta a žil v malém městečku nedaleko Tokia. Měl práci v kanceláři, byl takový trochu nudný a stereotypní. Až jednoho dne se všechno změnilo. Kenta si totiž všiml, že v jeho okolí se dějí divné věci. Lidé vypadali jinak, měli podivné účesy a oblékali se podivně. A když se Kenta snažil s někým mluvit, nikdo na něj nereagoval.

Pak se ale stalo něco, co ho dostalo. Když se jednoho dne snažil přejít ulici, nějaký podivný chlapec ho srazil a uletěl do vzduchu. Když se Kenta probral, zjistil, že je v jiné realitě. Byl součástí japonské anime a vypadalo to, že tam už dlouho byl.

Kenta se musel s tím vším nějak vyrovnat. Naučil se bojovat s mečem, získal nové kamarády a dokonce se zamiloval do jedné z postav. Ale nebylo to úplně jednoduché. Musel se totiž vypořádat s tím, že jeho "skutečný" život byl jen iluze. A že se bude muset vrátit zpět do světa, který znal dřív.

Kenta se nakonec rozhodl, že se v anime zůstane. Bylo to tam pro něj mnohem zajímavější a příjemnější než v jeho běžném životě. A tak se stal součástí anime na plný úvazek. A když se jeho "skutečný" svět někdy objevil v anime, vždycky se zasmál, jak moc je to všechno divné.
Když se setkají dvě reality: Muž zjistil, že byl celý život jen animovanou postavou v japonském anime. - foto 2
Když se setkají dvě reality: Muž zjistil, že byl celý život jen animovanou postavou v japonském anime. - foto 3
Publikováno: 30. 7. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články