Když se všechno zvrtne: Příběh rodiny, která se přestěhovala do domu plného zubních kartáčků.

Jednoho dne se rodina Johnsonových rozhodla, že se přestěhuje do nového domu. Hledali dlouho a pečlivě a nakonec našli domov svých snů. Byl velký, prostorný a měl hezkou zahradu. Bylo jen jedno, co je znepokojovalo - podivné chování předchozích majitelů.

Když se všechno zvrtne: Příběh rodiny, která se přestěhovala do domu plného zubních kartáčků. - foto 1
Když se konečně usadili, začali si všimnout, že v každé místnosti visí zubní kartáček. Na každém kroku se potkávali s těmito zubními pomůckami. Nejdříve to bylo vtipné, ale brzy se ukázalo, že to není jen náhoda.

Jednoho dne se jim ozvala bývalá majitelka domu. Vysvětlila, že se v domě vyskytuje zubní víla, která sbírá zuby a vrací je zpět dětem. Ale aby se víla mohla pohybovat, musí se držet zubních kartáčků. Proto také bývalá majitelka nechala viset v každé místnosti tento předmět.

Rodina Johnsonových si nevěděla rady s tím, co dělat. Měli strach o své děti, nevěřili na víly a zároveň nechtěli tuto zvláštní tradici přerušit. Rozhodli se tedy dát zubní víle šanci a uvidět, co se stane.

A stalo se něco neuvěřitelného. Děti začaly mít krásné a zdravé zuby, nikdy nebolely a víla se jim dokonce začala zjevovat v noci. Všichni se naučili s ní žít a být v souladu.

A tak se stalo, že rodina Johnsonových žila v domě plném zubních kartáčků a byla šťastná. Tento zvláštní předmět se stal součástí jejich života a víla se u nich cítila jako doma. A když se jednou rozhodli prodat dům a přestěhovat se, nezapomněli na zubní kartáčky a předali je novým majitelům. Možná tak dostali příležitost poznat zubní vílu a nahlédnout do světa bizardních tradic.
Když se všechno zvrtne: Příběh rodiny, která se přestěhovala do domu plného zubních kartáčků. - foto 2
Když se všechno zvrtne: Příběh rodiny, která se přestěhovala do domu plného zubních kartáčků. - foto 3
Publikováno: 27. 6. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články