Konec světa je tady, nebo jen jeho iluze?

V poslední době se mezi lidmi šíří zvěsti o blížícím se konci světa. Někteří tvrdí, že už jsme na samotném prahu apokalypsy, zatímco jiní se domnívají, že je to jen iluze a nic se nestane. Je to jako když se chystáte na nejhorší party svého života, ale nakonec zjistíte, že to bylo jen obyčejné setkání s kamarády.

Konec světa je tady, nebo jen jeho iluze? - foto 1
Všude kolem nás vidíme znamení, které naznačují konec světa. Zvířata začínají mluvit, mraky se tvoří do zvláštních tvarů a lidé začínají chodit po stropě. Je to jen otázka času, než se celý svět zhroutí a my se ocitneme v chaosu a zkáze. Ale co když to všechno není tak vážné, jak se zdá?

Možná je tento konec světa jen iluze, kterou si vymyslela naše unavená mysl. Možná jsme jen obětí kolektivního bludu a ve skutečnosti se nic neděje. Možná jsme jen příliš posedlí katastrofickými scénáři a potřebujeme si odpočinout od všech těch předpovědí o zkáze.

Takže než se budete připravovat na konec světa, zkuste se zamyslet nad tím, jestli to není jen iluze vaší mysli. Možná se nakonec ukáže, že jsme si všichni jen přeháněli a že svět bude pokračovat dál, i když to občas vypadá, že je na pokraji zkázy. Takže si vezměte popcorn, sedněte si pohodlně a sledujte, jak se celá tahle situace rozvine. Kdo ví, možná to celé bude jen velká zábava na úkor naší paranoia.
Konec světa je tady, nebo jen jeho iluze? - foto 2
Konec světa je tady, nebo jen jeho iluze? - foto 3
Publikováno: 14. 4. 2024 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články