Módní šílenství: Modelky se předvádějí v pyžamech z mrkvového dortu.

Jste připraveni na módní šílenství, které vám vyrazí dech? Představte si, že na přehlídce se modelky nevycházejí v luxusních šatech od slavných návrhářů, ale v pyžamech vyrobených z mrkvového dortu! Ano, správně jste slyšeli, módní svět se opět předvádí ve své nejpodivnější podobě.

Módní šílenství: Modelky se předvádějí v pyžamech z mrkvového dortu. - foto 1
Módní návrháři se tentokrát inspirovali zeleninovým světem a vytvořili pyžama, která vypadají jako přesná kopie sladkého mrkvového dortu. Modelky se na přehlídkovém molu prochází v těchto neobvyklých oblečcích a diváci nevěřícně kroutí hlavami. Je to opravdu módní výstřel nebo jen další bláznivý pokus o získání pozornosti?

Výroba těchto pyžam byla neuvěřitelně složitá. Návrháři museli pečlivě napodobit strukturu a barvy mrkvového dortu. Materiál, který použili, je tajemstvím, ale pravděpodobně jde o kombinaci různých druhů cukroví a marcipánu. Když se modelky procházejí po molu, vypadá to, jako by se z nich právě vylévala sladká poleva a cukroví.

Tato módní výstřelba vyvolala nejen rozruch mezi diváky, ale také mezi módními kritiky. Někteří tvrdí, že je to geniální a odvážný krok, který ukazuje, že móda nemusí být jen o vážnosti a eleganci. Jiní naopak tvrdí, že se jedná o zbytečnou excentričnost a že by móda měla zůstat na svém místě.

I přes kontroverze se však tyto pyžama stala hitem a začaly se prodávat jako teplé koblihy na trhu. Mladé dívky a ženy si je oblíbily pro svou výjimečnost a odvahu. Kdo by si totiž nechtěl vyskočit z postele a být okamžitě oblečen jako sladký dortík?

Módní svět je plný překvapení a toto je jen další důkaz. Zda je tato móda trvalým trendem nebo jen dočasným šílenstvím, se teprve ukáže. Jedno je ale jisté – pokud se chcete předvést ve zcela originálním oblečení a zároveň si připadat jako živý dort, tyto pyžama jsou pro vás to pravé.
Módní šílenství: Modelky se předvádějí v pyžamech z mrkvového dortu. - foto 2
Módní šílenství: Modelky se předvádějí v pyžamech z mrkvového dortu. - foto 3
Publikováno: 10. 2. 2024 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články