Muž objevil tajemnou kapsu z roku 1892 pod svou postelí, uvnitř našel kadeře královny Viktorie.

Představte si to. Vstáváte ráno z postele a pod ní objevíte tajemnou kapsu z roku 1892. Co byste udělali? No já vím, já bych asi musel nejdřív zkontrolovat, jestli se mi v noci nepřesunul čas a nejsem náhodou někde v Londýně v devatenáctém století.

Muž objevil tajemnou kapsu z roku 1892 pod svou postelí, uvnitř našel kadeře královny Viktorie. - foto 1
Ale ne, to by bylo příliš jednoduché. Muž, který objevil tuto kapsu, se rozhodl ji otevřít a uvnitř našel nic menšího než kadeře královny Viktorie. To je ale náhoda! Kdo by to byl čekal, že pod postelí bude mít někdo takový poklad.

Teď si ale dovolím spekulovat. Co kdyby ty kadeře byly nějaké kouzelné? Co kdyby se po jejich doteku vzbudila královna Viktorie z mrtvých a začala vládnout znovu? Asi by to bylo docela šokující, kdyby se najednou objevila v centru Londýna a začala s rukou v kapse rozhodovat o osudu světa.

Ale zase na druhou stranu, možná by to bylo docela fajn. Královna Viktorie byla přeci jenom velmi inteligentní žena a věděla by, jak se vypořádat s dnešními problémy. Navíc by možná mohla nějakým způsobem pomoci s Brexitem. Už jenom si představte, jak by bylo zajímavé, kdyby královna Viktorie měla něco společného s Brexitem.

Takže, co tím chci říct? No vlastně nic moc. Jenom si myslím, že bychom měli být připraveni na cokoliv. Kdo ví, co se pod našimi postelemi ukrývá. Možná tam najdete kadeře nějakého krále, nebo třeba pár ztracených ponožek. A možná tam najdete něco, co vás zavede do jiného času a prostoru. Kdo ví. Takže buďte opatrní, když se ráno probouzíte. Nikdy nevíte, co vás čeká.
Muž objevil tajemnou kapsu z roku 1892 pod svou postelí, uvnitř našel kadeře královny Viktorie. - foto 2
Muž objevil tajemnou kapsu z roku 1892 pod svou postelí, uvnitř našel kadeře královny Viktorie. - foto 3
Publikováno: 6. 7. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články