Muž objevil způsob, jak se teleportovat do minulosti a přivézt si odtamtud pizzu!

Vědci z celého světa jsou v šoku! Muž jménem John Smith tvrdí, že objevil revoluční způsob, jak se teleportovat do minulosti a přivézt si odtamtud pizzu! Ano, dobře jste četli, pizzu! Vědecká komunita je rozdělena mezi skeptiky a nadšenci, kteří si neuvěřitelnou možnost teleportace nechtějí nechat ujít.

Muž objevil způsob, jak se teleportovat do minulosti a přivézt si odtamtud pizzu! - foto 1
Podle Johna je to velmi jednoduché. Stačí se postavit na nohy, zamávat rukama a zopakovat kouzelnou formuli, kterou se naučil od svého pradědečka. A voilà! John se najednou objeví v minulosti, kde si může vybrat tu nejlepší pizzu, kterou chce přivést zpět.

Jistě si teď říkáte, jakým způsobem se John dostává zpět do přítomnosti? No, to je ten největší zádrhel! Podle Johna stačí jen zavřít oči, zamávat rukama znovu a vyslovit opačnou formuli. Jednoduché, že? Bohužel, John zapomněl jednu malou věc – jakákoliv změna, kterou udělal v minulosti, ovlivní i přítomnost.

A tak se John vrací do naší doby s neuvěřitelně chutnou pizzou, ale za cenu toho, že tady už neexistuje nikdo, kdo by ji ocenil. Když se pokusil vysvětlit svůj objev vědcům, byl poslán do blázince. Ale to Johna neodradilo. Má přeci dokonalou pizzu!

Zatímco vědci se hádají, jestli je John génius nebo úplný blázen, lidé začínají využívat jeho objev pro svůj prospěch. Místní pizzerie začínají nabízet speciální "teleportované" pizzy, které mají být připraveny podle nejlepších receptů minulosti. Lidé se s nadšením vrhají na tyto novinky, doufajíce, že si mohou vychutnat kousek minulosti a zároveň se pořádně najíst.

A tak se John Smith stal nejen objevitelem teleportace, ale také zakladatelem nového trendu ve světě pizzy. Nikdo už se neptá, jestli teleportace do minulosti skutečně funguje, ale spíše na to, jakou pizzu si právě objednají. Možná se jedná o největší odhalení v dějinách a možná jen o další bláznivý příběh, ale jedno je jisté – pizzová konkurence má novou úroveň!
Muž objevil způsob, jak se teleportovat do minulosti a přivézt si odtamtud pizzu! - foto 2
Muž objevil způsob, jak se teleportovat do minulosti a přivézt si odtamtud pizzu! - foto 3
Publikováno: 24. 10. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články