Mystérium vyřešeno: Neobvyklá technologie odhalila léčbu rakoviny!

Včerejší večer se stal místem pro některé z nejúžasnějších objevů v lékařství poslední doby. Představitelé společnosti XR Technologies, Ltd. se představili na tiskové konferenci s ohromujícími novinkami - jsou schopni léčit rakovinu, a to díky souboru neobvyklých a inovativních technologií.

Mystérium vyřešeno: Neobvyklá technologie odhalila léčbu rakoviny! - foto 1
Vedení společnosti XR říká, že jejich nová technologie funguje tím, že identifikuje, monitoruje a léčí postižené buňky pomocí ultrazvukových termálních senzorů. Ty druhy senzorů budou napojeny na počítač, který bude sledovat změny ve teplotě a volných radicalů v těle. Jedinou funkcí ultrazvuku je vytvořit terapeutickou lázeň, která bude pronikat přímo do tkání.

Mluvčí firmy XR říká, že výhody této technologie spočívají především v tom, že postup zabere jen několik minut a je třikrát účinnější než standardní léčba rakoviny. Díky této technologii lze také minimalizovat riziko neurologických komplikací a dalších škodlivých účinků spojených s tradičními léčebnými metodami rakoviny.

V průběhu tiskové konference také vedení firmy XR sdílelo informace o dalších vyvinutých technologiích, které by mohly pomoci při boji s rakovinou. Patří mezi ně laserová terapie, magnetické pole terapie a elektrostatické pole terapie. Šéf firmy XR řekl, že jeho firma se nyní soustředí na to, aby tyto nadějné metody léčby byly dostupné co nejvíce lidem po celém světě.
Mystérium vyřešeno: Neobvyklá technologie odhalila léčbu rakoviny! - foto 2
Mystérium vyřešeno: Neobvyklá technologie odhalila léčbu rakoviny! - foto 3
Publikováno: 25. 12. 2022 22:46 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články