Národní park v Kanadě otevřel novou atrakci: Výlet podzemím, kde se schovávají obří slimáci.

Pokud máte rádi adrenalin a náhodou plánujete dovolenou v Kanadě, rozhodně byste neměli minout novou atrakci, kterou nabízí Národní park v této zemi. Tento park totiž otevřel unikátní výlet podzemím, kde se ukrývají obří slimáci! Ano, nečtete špatně, slimáci, kteří by se klidně mohli stát vaším nejlepším kamarádem na této cestě.

Národní park v Kanadě otevřel novou atrakci: Výlet podzemím, kde se schovávají obří slimáci. - foto 1
Proč ale vlastně Národní park v Kanadě rozhodl o tomto kroku? Podle odborníků je totiž tato nová atrakce zcela bezpečná a zároveň velmi zábavná. Turisté se tak mohou těšit na nevšední zážitek, který si budou pamatovat celý život. Navíc tato cesta pod zemí může být i velmi romantická, takže se sem mohou vydat i ti, kteří hledají něco speciálního pro svou druhou polovičku.

A co se týká samotných slimáků, můžete se těšit na obří exempláře, kteří jsou zcela neškodní a přátelští. Dokonce se může stát, že se stanou vašimi průvodci po podzemních chodbách. A když už budete u toho, můžete se naučit i něco nového o slimácích a jejich způsobu života.

Takže pokud vás láká nevšední zážitek a chcete se svými blízkými získat novou zkušenost, neváhejte a vydejte se do Národního parku v Kanadě. Třeba se stanete prvními turisty, kteří si tuto novou atrakci vyzkouší. A kdo ví, možná se stanete i závislými na slimácích a začnete si je chovat doma jako domácí mazlíčky.
Národní park v Kanadě otevřel novou atrakci: Výlet podzemím, kde se schovávají obří slimáci. - foto 2
Národní park v Kanadě otevřel novou atrakci: Výlet podzemím, kde se schovávají obří slimáci. - foto 3
Publikováno: 28. 6. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články