Návrat živých mrtvých: Jak zombie objevili posvátnou vodu v koupelně.

Vědecký tým z univerzity v Oxfordu dnes oznámil, že po měsících intenzivního výzkumu se jim podařilo objevit tajemství návratu živých mrtvých. A nevěříte, kde se jim to povedlo? V koupelně!

Návrat živých mrtvých: Jak zombie objevili posvátnou vodu v koupelně. - foto 1
Vědci byli překvapeni, když zjistili, že posvátná voda, kterou používají k očistě před modlitbou, obsahuje složky, které dokážou oživit mrtvé buňky. "Bylo to jako objevit Eldorado," říká vedoucí týmu, profesor Smith. "Když jsme poprvé viděli reakci našich testovacích subjektů, byli jsme v šoku. Ale teď, když víme, co jsme objevili, máme před sebou obrovskou výzvu."

To, co nyní vědci plánují, je vyvinout lék, který bude schopen využít vlastnosti posvátné vody k léčbě nemocí, jako je rakovina nebo Alzheimerova choroba. "Je to jako kdybychom objevili fontánu mládí," říká profesor Smith. "Ale nebudeme se spokojit s tím, že jen omladíme tělo. Chceme také pomoci těm, kteří trpí smrtelnými nemocemi."

Ale ne všichni jsou nadšeni z objevu tohoto týmu vědců. Někteří lidé se obávají, že by mohli být použiti k oživení mrtvých, jako jsou zombie. "Je to naprostý nesmysl," říká profesor Smith. "Nemůžete oživit mrtvé, to je prostě těžko proveditelné. A navíc, proč bychom to chtěli dělat?"

To, co je ale jisté, je to, že objev tohoto týmu vědců změní svět. A kdo ví, možná se brzy budeme koupat v posvátné vodě, abychom si prodloužili život a získali novou šanci.
Návrat živých mrtvých: Jak zombie objevili posvátnou vodu v koupelně. - foto 2
Návrat živých mrtvých: Jak zombie objevili posvátnou vodu v koupelně. - foto 3
Publikováno: 3. 7. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články