Nechala změnit čáry na rukou aby žila déle. Málem to nepřežila

Před několika dny se v městě objevila žena, která si nechala změnit čáry na rukou kvůli lepšímu výkladu budoucnosti z rukou. Podle všeho byla velmi posedlá výkladem budoucnosti a toužila po delší čáře života a lepší čáře štěstí. Aby dosáhla svého cíle, obrátila se na neznámého "specialistu", který jí slíbil, že dokáže změnit čáry na jejích rukou pomocí nějakého záhadného postupu.

Nechala změnit čáry na rukou aby žila déle. Málem to nepřežila - foto 1
Žena se rozhodla podstoupit zákrok a po několika hodinách se vrátila s novými čárami na rukou. Podle všeho byla velmi spokojená se svým novým vzhledem a tvrdila, že se jí výklad budoucnosti z rukou velmi zlepšil. Nicméně, vše se změnilo, když se několik dní po zákroku objevily na jejích rukou velké puchýře a bolesti. Žena se obrátila na lékaře a ti zjistili, že "specialista", kterého si žena našla, použil nějaké neznámé látky, které způsobily poškození pokožky a tkání.

Žena byla hospitalizována a její zdravotní stav se postupně zlepšuje. Nicméně, její posedlost výkladem budoucnosti z rukou se zdá být nezdravá a lékaři jí doporučují, aby se v budoucnu vyvarovala podobných zákroků a nechala své čáry na rukou tak, jak jsou přirozeně.
Nechala změnit čáry na rukou aby žila déle. Málem to nepřežila - foto 2
Nechala změnit čáry na rukou aby žila déle. Málem to nepřežila - foto 3
Publikováno: 25. 12. 2022 22:38 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články