Nejnovější módní trend: Nosíme pyžamo na červeném koberci

V poslední době se na červených kobercích po celém světě objevuje nový módní trend, který vzbudil velkou pozornost. Hvězdy a celebritky se rozhodly, že pyžamo už není jen pro domácí pohodu a pohodlné spaní, ale může být také elegantním outfitem pro veřejnost. Ano, slyšíte správně, na červeném koberci se teď nosí pyžamo!

Nejnovější módní trend: Nosíme pyžamo na červeném koberci - foto 1
Zní to jako šílený vtip, ale je to skutečnost. Ačkoli někteří kritici tento trend označují za naprostou bláznovinu, celebritky se nechaly přesvědčit a vytvořily z tohoto módního experimentu pravý hit. Odvážné barvy, vzory a luxusní materiály jsou v tomto případě samozřejmostí. Od jednoduchých saténových kousků po vzorované hedvábné varianty, pyžama na červeném koberci přitahují veškerou pozornost.

Vidět slavné herečky a zpěvačky v pyžamech na prestižních událostech je prostě surrealismus. Kdo by si představil, že slavná herečka v luxusním saténovém pyžamu bude předvádět svou eleganci na červeném koberci? Ale právě to je přesně to, co se teď děje. A vypadá to, že tento trend se nezastaví jen u pyžam. Na červeném koberci se začínají objevovat i další domácí oblečky, jako jsou župany a pantofle.

Co je na tomto módním trendu nejzábavnější, je fakt, že se zdá, že hvězdy se v pyžamu cítí opravdu pohodlně. Na rozdíl od klasických elegantních šatů, které často stahují a omezují pohyb, pyžama poskytují větší volnost a svobodu. Hvězdy se tak mohou na červeném koberci cítit jako doma a přitom vypadat stylově.

Nicméně, není to všechno jen zábava. Běžní lidé začali tento trend napodobovat a pyžama se objevují na ulicích měst po celém světě. Někteří tvrdí, že je to velmi praktický trend, protože pyžama jsou pohodlná a vypadají stylově. Další však tento trend považují za naprostou bizarnost a doufají, že se brzy vytratí. Ať už je tomu jakkoliv, jedno je jisté - módní svět nám opět připravil něco, co nás všechny dostává do rozpaků a smíchu.
Nejnovější módní trend: Nosíme pyžamo na červeném koberci - foto 2
Nejnovější módní trend: Nosíme pyžamo na červeném koberci - foto 3
Publikováno: 30. 12. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články