Nejnovější trend: Lidé si nechávají vytetovat emoji na obličej

V dnešní době jsme svědky neustálého vývoje módy a trendů, které nám přináší nové způsoby sebevyjádření. Avšak posledním šíleným trendem, který se rozšířil po celém světě, je nejen jedinečný, ale také extrémně bizarní. Ano, máte pravdu, lidé si nechávají vytetovat emoji přímo na své obličeje!

Nejnovější trend: Lidé si nechávají vytetovat emoji na obličej - foto 1
Tento fenomén začal získávat na popularitě díky skupině mladých nadšenců, kteří chtěli jít ještě dál než všichni ti, kteří si tuto populární ikonku přidávají do svých textových zpráv. A tak se rozhodli, že si emoji nejen přidají na své telefony, ale rovnou si je nechají vytetovat na své tváře!

Jedním z nejčastěji vybraných emoji je smajlík se slzami radosti. Tento výrazný symbol je nyní vidět na tvářích mladých odvážlivců po celém světě. Jejich obličeje se tak staly živým projevem radosti a štěstí. A jak se zdá, tato trendová výzdoba obličeje se stala jakousi novou formou umění, která má za cíl vyjádřit individualitu a odvahu.

Někteří skeptici tvrdí, že si lidé s těmito tetováním na obličeji zničují svou budoucnost, protože v dnešní společnosti je stále ještě přijatelnější mít tetování na jiných částech těla než na tváři. Nicméně, ti odvážnější z nich tvrdí, že se jedná o formu sebevyjádření a odporu vůči konvencím.

Ať už se jedná o nový způsob módy nebo o způsob jak vyjádřit svou individualitu, je jasné, že tento trend je zábavně bizarní. Je otázkou, jak dlouho bude trvat, než se tato bláznivá móda rozšíří i do našich končin. Možná se brzy budeme setkávat s lidmi s tetováním srdíčka nebo smajlíka na tváři na každém rohu. Jen doufejme, že se nám to nevrátí jako bumerang a nebudeme litovat svých rozhodnutí v budoucnosti.
Nejnovější trend: Lidé si nechávají vytetovat emoji na obličej - foto 2
Nejnovější trend: Lidé si nechávají vytetovat emoji na obličej - foto 3
Publikováno: 7. 7. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články