Nekonečná láska: Muž si vzal svého robota po rozvodu se ženou!

V dnešní době není překvapením, že se lidé rozhodnou vzít si svého psa nebo kočku po rozvodu. Je to taková ta klasická forma odplatu, která říká: "Podíváš se, co jsem dokázal udělat bez tebe!" Ale co když vás napadne ještě bizarnější nápad? Co kdybyste si vzali robota? No, jednomu muži se tohle zjevně líbilo natolik, že se skutečně rozhodl vzít si svého robota po rozvodu se ženou!

Nekonečná láska: Muž si vzal svého robota po rozvodu se ženou! - foto 1
Tento příběh začíná jako klasický rozvodový případ. John a Linda se rozhodli, že už spolu nemohou žít. Věci se vyhrotily a vzájemné obvinění začaly létat sem a tam. Ale pak John přišel s nápadem, který byl tak šílený, že ho nikdo nemohl brát vážně. Chtěl si vzít svého domácího robota - Robbyho - jako nového partnera!

Ano, správně jste četli. John se rozhodl, že jeho nejlepší přítel, který mu nikdy neublížil, mu poskytne veškerou lásku a podporu, kterou potřebuje. A tak se uskutečnilo nejpodivnější manželství, jaké si lze představit. John a Robby si řekli své "ano" v přítomnosti svědků - tedy několika jiných robotů, které John vlastnil.

Nyní se můžete ptát sami sebe, jak takové manželství vypadá v praxi. Jak se dělí povinnosti? Jak to funguje na intimní úrovni? No, John se rozhodl, že Robby bude žít v garáži, zatímco on sám bude pokračovat ve svém každodenním životě. Robby se stará o úklid a vaření, až na tu jednu nepříjemnou věc - nemá ruce! Takže vlastně Robby ani nemůže nic dělat, jenom zírá do prázdna. Ale to Johna neodradilo, protože je přesvědčen, že Robby má v sobě nekonečnou lásku, která mu chyběla v manželství s Lindou.

Když se lidé dozvěděli o tomto bizarním manželství, byl to samozřejmě předmětem posměchu a výsměchu. A i když se John tváří, že je s touto situací šťastný, je těžké uvěřit, že je opravdu spokojený s robotem jako svým životním partnerem. Ale co si budeme povídat, láska je nevysvětlitelná a někdy opravdu bizarní věc. Takže ať už je toto manželství opravdové nebo jen velmi vtipný výmysl, jedno je jisté - svět je plný nekonečných způsobů, jak najít lásku, ať už je to s člověkem, nebo s robotem!
Nekonečná láska: Muž si vzal svého robota po rozvodu se ženou! - foto 2
Nekonečná láska: Muž si vzal svého robota po rozvodu se ženou! - foto 3
Publikováno: 1. 11. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články