Neobvyklý talent: Muž dokáže vycvičit kohouty k tanci baletu.

V dnešním světě plném neuvěřitelných talentů a jedinečných schopností, přichází na scénu muž, který vybočuje ze všech možných běžných kategorií. Jeho talent je tolik neobvyklý, že by ho mnozí mohli považovat za čirou fantazii. Ano, správně jste slyšeli, tento muž dokáže vycvičit kohouty k tanci baletu! Pokud jste si dosud mysleli, že balet je rezervován pouze pro lidské bytosti, tak jste na omylu.

Neobvyklý talent: Muž dokáže vycvičit kohouty k tanci baletu. - foto 1
Jeho jméno je Jean-Claude Galliard a jeho kohoutí balet překračuje veškerá očekávání. Začal s tímto neobvyklým koníčkem před několika lety, kdy se jednoho večera nudil na své farmě. Přišel na to, že jeho kohouti mají výjimečnou rytmickou schopnost a tak se rozhodl, že je využije. Získal starou gramofonovou desku s klasickou hudbou a začal ji pustit. Jeho kohouti se okamžitě vzrušili a začali tančit synchronizovaně s hudbou.

Galliard se postupně začal věnovat výcviku svých kohoutů jako skutečný profesionál. Vytvořil speciální baletní studio přímo na své farmě, kde trénoval své pštrosí tanečníky. Baletní bar, velká zrcadla a dokonce i malé baletní špičky pro kohouty, to vše se stalo součástí jejich přípravy. Galliard tvrdí, že je to všechno o trpělivosti a lásce k umění. Někteří kohouti se učí různé kroky a pózy, jako je plié, pirueta či grand jeté, zatímco jiní se specializují na zdokonalování techniky.

Tento nevídaný talent si rychle získal popularitu a Galliard se stal internetovou senzací. Jeho YouTube kanál je zaplaven videi, na kterých jeho kohouti ukazují své umění. Pořádá také pravidelné představení na své farmě, kam proudí diváci z celého světa. Jeho kohoutí balet je tak unikátní, že mnozí odborníci na ornitologii se snaží najít vědecké vysvětlení tohoto fenoménu.

Jean-Claude Galliard však neplánuje zůstat pouze u kohoutů. Pracuje na novém projektu, ve kterém by rád vycvičil jiné zvířecí druhy, aby si mohly také vyzkoušet své umělecké schopnosti. Jeho vize zahrnuje tancující pavouky, beatboxující želvy a dokonce i rappující ptáky. Ať už to zní jakkoliv bizarně, musíme uznat, že Jean-Claude Galliard je skutečně unikátní jedinec, který přináší do světa umění něco, co jsme dosud neviděli.
Neobvyklý talent: Muž dokáže vycvičit kohouty k tanci baletu. - foto 2
Neobvyklý talent: Muž dokáže vycvičit kohouty k tanci baletu. - foto 3
Publikováno: 8. 9. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články