Nové studie ukazují, že dětské hry s plyšovými hrochy mohou způsobit teleportaci.

Vědci z celého světa se shodují na jednom - plyšové hrochy jsou neuvěřitelně důležití pro dětský vývoj. A nová studie dokazuje, že tyto oblíbené hračky mohou mít ještě daleko větší vliv, než jsme si kdy mysleli.

Nové studie ukazují, že dětské hry s plyšovými hrochy mohou způsobit teleportaci. - foto 1
Podle této studie jsou dětské hry s plyšovými hrochy schopné způsobit teleportaci. Ano, správně jste slyšeli - teleportaci. Vědci tvrdí, že děti, které se zabývají těmito hračkami, mají vyšší pravděpodobnost, že se ocitnou v jiném místě, než kde byly před chvílí.

Jak to funguje? Zatím není úplně jasné, ale někteří vědci spekulují, že plyšové hrochy jsou nějakým způsobem propojeny s kvantovou fyzikou. A když se děti hrají s těmito hračkami, vytvářejí určitou formu energie, která může způsobit náhodné teleportace.

Ale nebojte se, vědci tvrdí, že teleportace jsou naprosto bezpečné. Děti se zpravidla ocitají v blízkosti svého původního umístění a nemají žádné zdravotní problémy. A když se náhodou ocitnou někde neobvyklém, jako například na stromě, zpravidla se z toho dokážou bez problémů dostat.

Tato nová studie o dětských hrách s plyšovými hrochy je bezesporu fascinující. A kdo ví, co další zajímavé objevy se nám ještě podaří udělat v této oblasti. Možná se nám podaří najít způsob, jak využít kvantové teleportace k něčemu užitečnému. Ale zatím si na to budeme muset počkat.
Nové studie ukazují, že dětské hry s plyšovými hrochy mohou způsobit teleportaci. - foto 2
Nové studie ukazují, že dětské hry s plyšovými hrochy mohou způsobit teleportaci. - foto 3
Publikováno: 11. 7. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články