Nový nebezpečný virus, vylečí rakovinu, ale do dvou dnů se z vás stane Zombie.

V poslední době se objevil nový, velmi nebezpečný virus, který slibuje vyléčit nádorová onemocnění, ale bohužel má i svou temnou stránku. Vyléčení z tohoto viru bude trvat pouhé dva dny a pacienti dostanou vedle léčby i šokující informaci, že po uplynutí této doby se stanou zombie.

Nový nebezpečný virus, vylečí rakovinu, ale do dvou dnů se z vás stane Zombie. - foto 1
Virus je infikován přes rakovinové buňky, přičemž se postupně mění na zombie-virus. Pacienti jsou pak postupně nakaženi a ve svém těle najdou parazita, který se ukrývá v buněčné struktuře tkáně. Tento parazit má potenciál udělat z člověka zombie po dobu dvou dnů.

Tento virus byl široce diskutován mezi lékaři a odborníky na lidské zdraví. Oni varují, aby lidé byli opatrní, když se stýkají s lidmi s rakovinou. Tito specialisté také doporučují, aby pacienti se rakovinou nebrali žádný lék bez předchozího ověření jeho původu. Také se doporučuje posílení obecné hygieny, aby se zabránilo infekci tímto virusem. Navíc, lékaři si myslí, že tato choroba by se měla důsledně sledovat, protože se může zmocnit dalších lidí, pokud se o tom nebude vědět.
Nový nebezpečný virus, vylečí rakovinu, ale do dvou dnů se z vás stane Zombie. - foto 2
Nový nebezpečný virus, vylečí rakovinu, ale do dvou dnů se z vás stane Zombie. - foto 3
Publikováno: 25. 12. 2022 22:38 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články