Nový trend ve fitness: Krokodýli jako osobní trenéři.

V poslední době se fitness průmysl dostal do opravdu neuvěřitelných výšin a nový trend, který se zrodil, je skutečně bizarní. Zapomeňte na osobní trenéry ve formě nadšených lidí s dokonalými těly, protože teď je tu nová vlna fitness guru - krokodýli! Ano, slyšíte správně, tito nebezpeční plazi se stali novou senzací ve světě fitness.

Nový trend ve fitness: Krokodýli jako osobní trenéři. - foto 1
Víte, jak se říká, že nejlepší trenér je ten, kdo tě dokáže pořádně vyplašit? A kdo by tě dokázal pořádně vyplašit víc než krokodýl? Ti, kteří se odhodlali vyzkoušet nový trend, tvrdí, že je to nejlepší forma motivace, jakou kdy zažili. Krokodýli mají totiž nejen strašidelný vzhled, ale také dokážou být velmi agresivní a rychlí. Takže pokud nestačí běhat před krokodýly, možná je čas zvýšit tempo.

Ale jak vlastně vypadá trénink s krokodýlem? No, začíná to tak, že si vyberete svého vlastního krokodýla, který se stane vaším osobním trenérem. Samozřejmě, že jde o krokodýly, kteří byli v zajetí a jsou vyškolení, aby nekousali své klienty - alespoň doufáme. Poté se dostanete do areálu, který je plný všech možných fitness překážek a cvičebních pomůcek, jenž jsou přizpůsobeny krokodýlím potřebám.

První cvičení, které na vás čeká, je běh před krokodýlem. Než se rozhýbete, krokodýl je už za vámi a vy musíte utíkat o život. Pokud vás krokodýl chytí, dostanete extra slevu na další trénink, protože jak říkají tvůrci tohoto nového trendu, "žádná bolest, žádný zisk!" Další cvičení zahrnují skákání přes krokodýla, plavání s krokodýly a dokonce i vzpírání krokodýlem. To všechno za účelem dosažení dokonalého těla a zvýšení adrenalinu.

Pokud jste připraveni na novou výzvu a nebojíte se nebezpečí, které s sebou krokodýlí trenéři přinášejí, pak je tento nový trend ve fitness přesně pro vás. Buďte připraveni na adrenalinový zážitek a zcela nový způsob, jak si užít trénink. A kdo ví, možná budete mít to štěstí a váš krokodýlí trenér se vám nakloní a na závěr si s ním užijete přátelský zápas na život a na smrt.
Nový trend ve fitness: Krokodýli jako osobní trenéři. - foto 2
Nový trend ve fitness: Krokodýli jako osobní trenéři. - foto 3
Publikováno: 27. 7. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články