Oživlá mumie z Egypta uniká z muzea a řádí po ulicích Londýna.

Vědci z celého světa se shodli na tom, že mumie z Egypta sebevědomě unikla z londýnského muzea a od té doby řádí po ulicích, jako by ji nikdy nic nebylo. Podle očitých svědků, kteří se jí pokoušeli zastavit, je mumie velmi rychlá a hbitá, což z ní dělá velmi nebezpečného tvora.

Oživlá mumie z Egypta uniká z muzea a řádí po ulicích Londýna. - foto 1
Právník mumie tvrdí, že jeho klient si jen chtěl dát trochu volna a užít si turistické atrakce Londýna. Že se mu to nepodařilo, bylo prý způsobeno nepochopením okolí. "Mumie je velmi civilizovaný tvor, který se jen chtěl projít po krásných ulicích Londýna a užít si atmosféru města. Jde o velmi zvláštní věc, která se stala, ale myslím si, že bychom se s tím měli smířit a mumii nechat dále užívat si svobodu," prohlásil právník.

Místní obyvatelé však mají jiný názor na věc. "Je to naprosto šílené! Mumie se tu prochází jako by se nic nedělo a nikdo neví, co s tím má být. Mám strach, že se brzy někdo zraní. Tohle je prostě něco, co by se nemělo stávat," řekla jedna ze sousedek.

Zatímco se lidé v Londýně snaží mumii dopadnout, v Egyptě se situace vyvíjí úplně jinak. Místní obyvatelé mají z mumie obavy, ale zároveň se jí bojí. "Mumie je pro nás svatá a my se bojíme, co se stane, když se vrátí zpět. Snad se obyvatelé Londýna brzy dohodnou na tom, jak s tím budou dál bojovat," uvedl jeden z místních kněží.
Oživlá mumie z Egypta uniká z muzea a řádí po ulicích Londýna. - foto 2
Oživlá mumie z Egypta uniká z muzea a řádí po ulicích Londýna. - foto 3
Publikováno: 6. 8. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články