Pokrytci z vesmíru: Jaké jsou nové trendy ve vesmírné módě?

Vesmír - nekonečná a tajemná oblast, která nám stále dokáže přinášet nové a neuvěřitelné objevy. Ale nejen to, zdá se, že je také zdrojem nejnovějších trendů ve světě módy! Ano, slyšíte správně, pokrytci z vesmíru nám posílají nové módní vlny, které jsou stejně podivné, jako samotný vesmír.

Pokrytci z vesmíru: Jaké jsou nové trendy ve vesmírné módě? - foto 1
První trend, který se objevil na přehlídkových molech po celém světě, je "galaktický make-up". Zapomeňte na nudné přírodní tóny a jemné líčení - nyní je čas na výrazné barvy a neobvyklé tvary! Žhavým trendem jsou rtěnky ve formě hvězd, oční stíny v podobě meteoritů a dokonce i řasy s malými vesmírnými loděmi na koncích. Pokud se chcete cítit jako opravdová kosmická královna, pak je tento trend určen právě vám.

Další módní šílenství z vesmíru je "magnetická obuv". Vědci zjistili, že na povrchu některých planet jsou zvláštní magnetické látky, které přitahují obuv. A takovouto obuv teď můžete nosit i vy! Stačí si na nohy nasadit speciální magnetické boty a vaše nohy se budou držet na zemi jen díky přitažlivosti planetárních sil. Už se nemusíte bát, že vám někde upadnou boty, a navíc vypadáte jako příslušník tajného vesmírného oddílu.

Pokud jste vždycky toužili po tom, stát se kosmonautem, ale přesto jste zůstali na Zemi, pak pro vás máme dobrou zprávu! Novým trendem je "kosmická kombinéza". Jednoduše se obléknete do celotelového obleku, který vypadá jako skutečný kosmický oblek. Ať už si jdete kamkoli, budete vypadat jako odvážný dobyvatel vesmíru. Není to jen styl, je to způsob života!

A konečně, posledním módním šílenstvím je "galaktický parfém". Už nechcete vonět jako každý druhý člověk na planetě? Pak je tu pro vás nový parfém, který voní jako samotný vesmír! Jeho složení zahrnuje tajemné látky, které pocházejí z neznámých planet a hvězd. Ať už jdete kamkoli, budete vonět záhadně a exoticky, jako byste právě přiletěli z jiné galaxie.

Takže, pokud jste připraveni na módní dobrodružství, pusťte se do těchto nových trendů ze vesmíru! Ať už si nasadíte magnetické boty, oblíknete si kosmickou kombinézu, líčíte se jako kosmická královna nebo voníte jako vesmír, jedno je jisté - budete se cítit jako hvězda na obloze! Móda z vesmíru je zde a vy ji nemůžete nechat uniknout!
Pokrytci z vesmíru: Jaké jsou nové trendy ve vesmírné módě? - foto 2
Pokrytci z vesmíru: Jaké jsou nové trendy ve vesmírné módě? - foto 3
Publikováno: 21. 11. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články