Příšera z Černé Hory se opět ukázala

Vesnice Černá Hora nedaleko Brna byla opět ve velkém rozruchu, když se zde objevila tajemná příšera. Místní obyvatelé popisovali monstrum jako velkého hada s třemi hlavami a ohnivými očima. Začaly se šířit zvěsti o tom, že příšera údajně požírá domácí zvířata a vyvolává chaos v okolí.

Příšera z Černé Hory se opět ukázala - foto 1
Místní obyvatelé se začali organizovat a vytvořili lovčí skupinu, která se vydala do hor, aby příšeru chytila. Ovšem když se jim podařilo najít stopy příšery, zjistili, že zmizely do země a nebylo po nich ani památky. To však nezastavilo místní obyvatele v jejich snaze dostat se k příšerě a ukončit její řádění.

Někteří obyvatelé začali tvrdit, že příšera je vlastně ochránce hory a že by se neměla rušit. Ovšem vzhledem k tomu, že se příšera začala objevovat v blízkosti obydlených oblastí, rozhodli se místní obyvatelé, že je nejlepší ji chytit a přemístit do jiné oblasti, kde by nemohla nikoho obtěžovat.

Nakonec se podařilo příšeru chytit a přemístit do vzdáleného lesa, kde by měla dostatek potravy a nemusela by se dostávat do konfliktu s lidmi. Místní obyvatelé se konečně mohli vrátit k normálnímu životu a doufat, že se příšera už nikdy neukáže. Ale kdo ví, co se skrývá v tajemných horách Černé Hory...
Příšera z Černé Hory se opět ukázala - foto 2
Příšera z Černé Hory se opět ukázala - foto 3
Publikováno: 26. 6. 2024 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články