Proč klesá počet velryb Expedice po Japonsku za odpovědí.

Jak se zdá, počet velryb expedujících do Japonska za odpovědí klesá rychleji než Titanic ke dnu oceánu. Možná se ptají sami sebe, proč by se měly vůbec vydávat na takovou cestu, když odpověď na otázku je tak jednoduchá - 42! Anebo možná mají jen jednoduše jiné plány než se účastnit takového podivného dobrodružství.

Proč klesá počet velryb Expedice po Japonsku za odpovědí. - foto 1
Možná se velryby rozhodly, že mají dost toho, že jsou jedním z hlavních cílů lovců velryb, a rozhodly se ukryt se v tajném podvodním dole plném korálů a mořských řas. Nebo možná mají jen jednoduše dost té nudné cesty přes oceán, kde se musí vyhýbat obřím lodím a plout bezpečně do cíle. Kdo by se chtěl plavit tak dlouho, když můžete trávit čas v teplých tropických vodách a užívat si slunce a relaxaci?

Ale co když se velryby rozhodly, že mají dost toho, že jsou vždycky ty, které musí najít odpověď na všechny otázky? Možná chtějí pauzu od bytí věčně v centru pozornosti a chtějí prostě jen být velrybami, které si užívají svůj čas v oceánu. Anebo možná mají jiný důvod, proč se rozhodly otočit zády k Japonsku a vydat se jiným směrem. Možná mají v plánu založit vlastní expedici a hledat odpovědi na otázky, které nikdo jiný neodvážil se ptát. Ale jedno je jisté - následující dobrodružství velryb určitě bude plné zvratů a nečekaných překvapení.
Proč klesá počet velryb Expedice po Japonsku za odpovědí. - foto 2
Proč klesá počet velryb Expedice po Japonsku za odpovědí. - foto 3
Publikováno: 14. 3. 2024 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články