Skrytá brána do jiného dimenze odhalena v hlubinách Antarktidy.

Vědci z celého světa jsou zmateni, když poslední objev ve vědecké komunitě odhalil skrytou bránu do jiné dimenze ve vrchní části Antarktidy. Nález, publikovaný v mezinárodním vědeckém časopise, popisuje skrytou bránu jako obří bránu pevně uchycenou mezi ledovou skupinou. Tato brána se nachází hluboko pod nulou na antarktické půdě a ohraničuje velký kruh o průměru asi 50 metrů.

Skrytá brána do jiného dimenze odhalena v hlubinách Antarktidy. - foto 1
Jakmile byla brána odhalena, brzy se našli dobrodruzi ze všech koutů světa, kteří se snažili bránu prozkoumat. To se ukázalo být nejjednodušším úkolem, protože se objevila skupina lodí s dobrodruhy, kteří sestavili speciální tým, aby prozkoumali bránu.

Když expedice dosáhla brány, jejich speciální týmy objevili velkou chodbu zabudovanou v nalezené bráně. Když se tým blížil k uzavření, odečítal systém analogických výstupů z brány, zatímco hlasitost vzrostla.

Mnozí lidé okamžitě navrhovali, že to může být úplně nové paralelní dimenze, ale tým expertů, který vyvinul unikátní teorii, ho ještě překonal. Podle teorie se brána nachází ve 4. dimenzi, která se nazývá „smyčka dalšího vesmíru“. Podle nich to znamená, že veškeré datové toky mezi dimenzemi byly v této smyčce propojeny.

Samozřejmě, takhle odhalenou bránou do jiné dimenze, otevírá to všem málo známé chatrné možnosti pro nás, abychom vyrazili za známým a neznámým, co se skrývá v těchto neprozkoumaných oblastech dimenze, ale vypadá to, že věda a dobrodružství se spojily tak jako nikdy předtím. Díky bráně ve vrchní části Antarktidy máme konečně možnost prozkoumat, co se skrývá za oponami jiných dimenzí.
Skrytá brána do jiného dimenze odhalena v hlubinách Antarktidy. - foto 2
Skrytá brána do jiného dimenze odhalena v hlubinách Antarktidy. - foto 3
Publikováno: 30. 12. 2022 02:30 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články