Šok! Muži roste z čela prst. Asi jde o ukazováček

Ve světě zázraků a neuvěřitelných příběhů se stávají věci, které byste si ani nedokázali představit. Jedním z takových případů je muž, kterému začal růst prst z čela. Ano, dobře čtete, přesně z čela!

Šok! Muži roste z čela prst. Asi jde o ukazováček - foto 1
Při prvním pohledu na tento neuvěřitelný jev by se vám mohlo zdát, že se jedná o nějaký trik či klam. Ale ne, tento muž skutečně má na čele prst, který se podobá ukazováčku. Jak je to možné? To je otázka, na kterou se zatím nikdo nedokáže odpovědět.

Místní obyvatelé jsou z tohoto divného jevu v šoku a někteří tvrdí, že by se mohl jednat o nějaký nadpřirozený fenomén. Jiní zase spekulují, že je to jen prostě nějaká nová móda v oblasti tělesného zdobení.

Jedno je jisté, tento muž se nyní stal největší atrakcí v celém městě. Lidé se s ním chtějí vyfotit, dotknout se jeho čela a někteří dokonce věří, že prst na jeho čele jim přinese štěstí. Jestliže se takový jev může stát běžnou realitou, co nás čeká příště? Možná budeme svědky dalšího divného růstu tělesných částí na nečekaných místech. A možná se jednou budeme všichni probouzet s novým prstem na čele. Ale prozatím zůstaňme v šoku a sledujme tento neuvěřitelný příběh s otevřenou pusou.
Šok! Muži roste z čela prst. Asi jde o ukazováček - foto 2
Šok! Muži roste z čela prst. Asi jde o ukazováček - foto 3
Publikováno: 10. 4. 2024 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články