Šok v londýnském parku: Ranní procházka se rozhodně nevyplatila jednomu běžci.

V nedělní ranní čas se jednomu běžci v londýnském parku rozhodně nedařilo. Když se vydal na svou obvyklou procházku, netušil, že ho čeká nečekaný příběh. Jakmile začal běžet, zjistil, že jeho boty se mu začaly postupně zmenšovat. Nejprve si myslel, že se mu to jen zdá, ale brzy se ukázalo, že jeho boty se opravdu zmenšily na velikost dětských ponožek.

Šok v londýnském parku: Ranní procházka se rozhodně nevyplatila jednomu běžci. - foto 1
Běžec se snažil boty vytáhnout, ale nešlo to. Byl uvězněn v malých botách a nemohl se ani pohnout. Lidé kolem něj se začali smát a udělali z něj terč svých vtipů. Běžec se cítil trapně a zoufale se snažil najít cestu ven z této absurdní situace.

Když se pokusil sundat boty, zjistil, že se mu narostly neskutečně dlouhé nehty na nohou. Byl zmatený a nevěděl, co s tím má dělat. Lidé kolem něj už neudrželi smích a začali ho fotit a natáčet. Běžec se cítil jako klaun v cirkusu a měl chuť se propadnout do země.

Nakonec se mu podařilo dostat se z pasti a utéct pryč. Ale jeho příběh se rychle rozšířil po celém parku a brzy se o něm začalo mluvit i v celém Londýně. Běžec se musel skrývat a vyhnout se veřejnosti, aby se vyhnul pohledům posměchu. A tak skončila jeho ranní procházka, která se rozhodně nevyplatila.
Šok v londýnském parku: Ranní procházka se rozhodně nevyplatila jednomu běžci. - foto 2
Šok v londýnském parku: Ranní procházka se rozhodně nevyplatila jednomu běžci. - foto 3
Publikováno: 1. 7. 2024 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články