Světový rekord: Muž s nejdelšími nehty na rukou překonal vlastní hranici 5 metrů.

V ohromujícím zlomku sekundy se stal nový světový rekord, který překonal všechny dosud známé limity lidského těla. John "Nehtoš" Johnson, muž s nejdelšími nehty na rukou, se nezastavil na svém dosavadním triumfu 5 metrů, ale posunul hranici ještě dál. Jeho nehty teď měří neuvěřitelných 6 metrů!

Světový rekord: Muž s nejdelšími nehty na rukou překonal vlastní hranici 5 metrů. - foto 1
Při pohledu na Johnovy dlaně byste si mysleli, že se ocitli v prostoru, kde fantazie překonává realitu. Jeho nehty připomínají smyčky dna oceánu, které se vinou a proplétají mezi sebou. Představa, že by se mohl zapojit do nějakého závodu v klouzačce po svých vlastních nehtech, je tak absurdní, že si ji snad ani nemůžeme představit.

Johnovy nehty, které si lidé někdy mylně pletou s větvemi stromu, jsou pro něj jakýmsi nástrojem přežití. Když se mu jednou neht zlomil a on se pokusil s ním žít, zjistil, že se cítí jako ryba bez vody. Nehty ho chrání před nebezpečím, ať už je to ostrá vidlička nebo neznámé bakterie, které by se ho mohly pokusit napadnout.

Johnova popularita přerostla rámec jedné malé vesnice a nyní se stává celebritou na celém světě. Lidé se na něj chodí dívat z celého světa, aby zjistili, zda se na jeho nehtech neukrývá tajemství věčného života. Někteří si dokonce myslí, že jeho nehty mají vlastní mysl a že by mohly být schopny komunikace. John se s tím směje a říká, že jediné, co slyší, je šramot při procházení dveřmi nebo škrábání na sklenici.

Co bude dál s Johnem a jeho nehty? Nikdo neví. Možná se rozhodne posunout hranici ještě o jeden metr a vytvořit tak nejdelší nehty na světě. Možná ještě objeví nové využití svých neuvěřitelně dlouhých nehtů a stane se průkopníkem v oblasti nehtové módy. Nebo možná jednoho dne prostě usne a probudí se s normálními nehty jako každý jiný člověk. Jedno je jisté - John "Nehtoš" Johnson zanechává stopu v historii a jeho příběh je jako z kouzelného světa, kde jsou všechny limity překonány.
Světový rekord: Muž s nejdelšími nehty na rukou překonal vlastní hranici 5 metrů. - foto 2
Světový rekord: Muž s nejdelšími nehty na rukou překonal vlastní hranici 5 metrů. - foto 3
Publikováno: 9. 7. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články