Světový rekord v nejdelším nekonečném filmu: Diváci ztrácejí trpělivost po 1000 hodinách.

Světový rekord v nejdelším nekonečném filmu: Diváci ztrácejí trpělivost po 1000 hodinách

Světový rekord v nejdelším nekonečném filmu: Diváci ztrácejí trpělivost po 1000 hodinách. - foto 1
Nedávno byl vytvořen nový světový rekord v kategorii nejdelšího nekonečného filmu a diváci se již po 1000 hodinách začínají otáčet na svých sedadlech. Filmové studio "Bez konce a konce" se rozhodlo vytvořit něco naprosto jedinečného a tak vznikl tento film, který je v podstatě věčný. Problém je však v tom, že diváci ztrácejí trpělivost, protože nikdo zatím neviděl konec a nikdo neví, jestli vůbec existuje.

Režisér filmu, pan H. Odloučení, se nechal inspirovat myšlenkou nekonečna a tak natočil scény, které se navzájem opakují a nikdy nekončí. Diváci jsou svědky nekonečného cyklu, ve kterém se herec vrací na stejné místo a opakuje stejné repliky. Začátek filmu je velmi slibný, ale po uplynutí několika hodin začíná být situace absurdní. Diváci si začínají klást otázku, zda jsou v pasti, nebo zda je to jen vtip.

V kinosále se začínají dít různé zajímavé věci. Někteří diváci se rozhodli přijít s vlastními teoriemi o tom, kdy a jak film skončí. Někteří věří, že konec je blízko, zatímco jiní si myslí, že film bude trvat navěky. Vznikají debaty a sázky mezi diváky, kdo bude mít pravdu. Někteří se dokonce snaží z filmu odejít, ale vždy se vrátí na svá místa, protože se bojí, že by mohli zmeškat konec.

Ve snaze udržet diváky u filmu se kino rozhodlo zavést různé odpočinkové aktivity. Každé dvě hodiny je přestávka na občerstvení, diváci si mohou projít nohy, nebo si přečíst knihu. Někteří využívají této příležitosti a začínají psát své vlastní scény, které by mohli být součástí filmu. Možná by to mohlo divákům pomoci, kdyby se jejich nápady dostaly do filmu a dali by tak najevo svou kreativitu.

Celá situace se stává stále absurdnější. Někteří diváci začínají film sledovat v pyžamu, protože si přijdou, že budou přespat. Jiní si zase přinesli vlastní deky a polštáře, aby se cítili jako doma. Kinosál se postupně proměňuje v malou komunitu, kde diváci společně prožívají tento nekonečný filmový maraton.

Je otázkou, jak dlouho diváci vydrží. Možná se nakonec dočkají konce, možná film opravdu trvá navěky. Ať už je to jakkoliv, tento světový rekord v nejdelším nekonečném filmu si zaslouží respekt za to, že dokázal vyvolat takovou vášeň, diskuse a zájem diváků po celém světě.
Světový rekord v nejdelším nekonečném filmu: Diváci ztrácejí trpělivost po 1000 hodinách. - foto 2
Světový rekord v nejdelším nekonečném filmu: Diváci ztrácejí trpělivost po 1000 hodinách. - foto 3
Publikováno: 29. 7. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články