Světový rekord v nejdelším záchodovém marathonu: Kdo vydrží déle než 24 hodin na záchodě?

V nedávné době se ve světě objevil nový a naprosto bizarní závod, který se stal okamžitým hitem mezi extrémními sporty. Jedná se o světový rekord v nejdelším záchodovém marathonu, ve kterém se soutěžící snaží vydržet na záchodě déle než 24 hodin. Ano, správně čtete, na záchodě! Tohle je přesně ten druh soutěže, na který svět čekal.

Světový rekord v nejdelším záchodovém marathonu: Kdo vydrží déle než 24 hodin na záchodě? - foto 1
Organizátoři této zvláštní akce se zaměřili na vytvoření ideálního prostředí pro závodníky, aby se na záchodě cítili co nejpohodlněji. Každý účastník má k dispozici záchod s výhledem na televizi, wifi připojení a speciálně vyrobené záchodové sedátko s ergonomickým designem. Soutěžící si mohou přinést s sebou knihu, počítač nebo dokonce hudební nástroj, aby si zkrátili dlouhé hodiny na toaletě.

Ačkoliv se může zdát, že takový závod je pouhým testem výdrže, ve skutečnosti je to mnohem sofistikovanější. Soutěžící musí být schopni udržet koncentraci a soustředit se na svou fyzickou i psychickou pohodu po celou dobu závodu. Je to jakýsi mix extrémního sportu a meditace na záchodě.

Zatím se však neobjevil žádný vítěz, který by dokázal překonat hranici 24 hodin na záchodě. Nejblíže k tomuto rekordu byl mladý nadějný závodník, který vydržel až 23 hodin a 59 minut, než se rozhodl, že už toho má dost a vzdal to. Podle jeho slov byla nejtěžší věcí udržet si pozornost a nezbláznit se při sledování nekonečného cyklu reklam na televizi.

Světový rekord v nejdelším záchodovém marathonu se tak stává výzvou pro všechny extrémní sportovce z celého světa. Kdo vydrží déle než 24 hodin na záchodě a zapsal se tak do historie jako ten, kdo dokázal překonat hranice lidské vytrvalosti? To je otázka, na kterou snad brzy dostaneme odpověď. A možná, jen možná, se tohoto zvláštního závodu jednou dočkáme i na olympijských hrách.
Světový rekord v nejdelším záchodovém marathonu: Kdo vydrží déle než 24 hodin na záchodě? - foto 2
Světový rekord v nejdelším záchodovém marathonu: Kdo vydrží déle než 24 hodin na záchodě? - foto 3
Publikováno: 18. 2. 2024 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články