Vědec vynalezl stroj času, ale neuvědomil si, že se s ním musí také posunout světový časový limit.

Když se vědec Jerry Smith rozhodl vynalézt stroj času, netušil, jaký zmatek to způsobí. Po dlouhých letech výzkumu se mu konečně podařilo sestrojit stroj, který by mohl poslat lidi do minulosti či budoucnosti. Jerry byl nadšený a chtěl svůj vynález ihned vyzkoušet.

Vědec vynalezl stroj času, ale neuvědomil si, že se s ním musí také posunout světový časový limit. - foto 1
Bez zábran se do stroje naskočil a nastavil data, na která se chce posunout. Když se stroj času rozběhl, Jerry se cítil jako v objímce obrovského víru. Když se konečně ocitl na místě, zjistil, že se ocitl v roce 1800. Byl fascinován tím, co viděl, ale neuvědomil si, že světový časový limit se s ním také posunul.

Když se Jerry rozhodl vrátit zpět do svého času, zjistil, že se všechno kolem něj změnilo. Všechny budovy, které znal, měly jinou barvu a celkový vzhled. Lidé v ulicích se chovali jinak a mluvili úplně jiným jazykem. Jerry byl v šoku, nevěděl, co se děje.

Začal pátrat po tom, co se mu stalo, a nakonec zjistil, že jeho stroj času posunul světový časový limit. To znamenalo, že se všechno kolem něj změnilo a on se ocitl v úplně jiném světě. Musel najít způsob, jak se vrátit do svého času, ale nevěděl, jak na to.

Po mnoha neúspěšných pokusech se mu nakonec podařilo najít způsob, jak vrátit světový časový limit zpět do původního stavu. Když se konečně vrátil do své doby, byl Jerry vyčerpaný, ale zároveň nadšený z toho, co se mu podařilo dosáhnout. Jeho vynález byl úžasný, ale musel si uvědomit, že s ním musí být opatrný, aby se mu podobná situace již neopakovala.
Vědec vynalezl stroj času, ale neuvědomil si, že se s ním musí také posunout světový časový limit. - foto 2
Vědec vynalezl stroj času, ale neuvědomil si, že se s ním musí také posunout světový časový limit. - foto 3
Publikováno: 26. 6. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články