Vynálezce vytvořil robotického psa, který potřebuje být venčen jen jednou za měsíc.

Představte si to - konečně jste si pořídili psa, ale s ním nejsou spojeny žádné povinnosti! Vynálezce totiž vytvořil robotického psa, který potřebuje být venčen jen jednou za měsíc. Ano, slyšíte správně. Tento zázrak moderní technologie vám umožní mít domácího mazlíčka bez nutnosti každý den chodit s ním ven.

Vynálezce vytvořil robotického psa, který potřebuje být venčen jen jednou za měsíc. - foto 1
Robotický pes je vyroben z materiálů, které mu umožňují přežít všemožné počasí. Navíc je vybaven nejmodernějšími senzory, které mu umožňují orientovat se v prostoru a vyhýbat se překážkám. Při venčení si stačí nastavit cílovou destinaci a pes se vydá na cestu sám.

Jistě se ptáte, jak je možné, že pes vydrží venku celý měsíc bez jídla a pití. Vynálezce si na to přišel také a proto robotického psa vybavil nádrží na vodu a solárními panely, které mu dodávají energii. Pokud se robotický pes dostane do nouze, okamžitě vás kontaktuje pomocí vestavěného reproduktoru a vy mu můžete poskytnout potřebnou pomoc.

Je to neuvěřitelné, ale pravdivé. Díky tomuto vynálezu můžete mít domácího mazlíčka bez starostí a povinností, které s sebou běžně nese chování skutečného psa. Možná se to zdá neuvěřitelné, ale věřte nám, že tento robotický pes je naprosto dokonalým společníkem, který vám bude dělat radost každý den. Tak co ještě čekáte? Pořiďte si svého vlastního robotického psa ještě dnes!
Vynálezce vytvořil robotického psa, který potřebuje být venčen jen jednou za měsíc. - foto 2
Vynálezce vytvořil robotického psa, který potřebuje být venčen jen jednou za měsíc. - foto 3
Publikováno: 7. 8. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články