Záhada ztraceného papouška: Kdo ukradl šklebícího se ptáka z městského parku?

V městském parku se stala neuvěřitelná věc - ztratil se tam totiž šklebící se papoušek! Ano, správně jste četli - papoušek, který se umí šklebit jako žádný jiný. A záhada okolo jeho zmizení ještě víc zahýbá - kdo by vlastně ukradl takového miláčka?

Záhada ztraceného papouška: Kdo ukradl šklebícího se ptáka z městského parku? - foto 1
Místní obyvatelé jsou z tohoto zločinu zděšeni. Papoušek totiž patřil k největším atrakcím parku a byl oblíbený nejen mezi dětmi, ale i dospělými. Jeho neustálé šklebení dokázalo rozesmát každého, kdo se k němu přiblížil. A přestože se mnozí snaží najít vraha, zatím se to nedaří.

Při pátrání po pachatelovi byly vyslýchány kdekteré osoby, které byly v době zmizení papouška v parku přítomny. Některé svědectví však byla tak bizardní, že se vyšetřovatelé neubránili smíchu. Jedna paní tvrdila, že viděla, jak se papoušek sám vydal na průzkum parku a už se nevrátil. Další svědek pak tvrdil, že ho viděl, jak se snaží krást cukroví ze stánku s občerstvením. Ale zda to byla pravda, nikdo neví.

Zatímco většina lidí se snaží najít vraha, někteří se snaží najít papouška samotného. Věří totiž, že se ztratil úplně náhodou a někde tam venku se snaží najít cestu zpět do parku. Protože kdo by si nechtěl užít zábavu s takovým šklebícím se papouškem? Snad se brzy dozvíme, co se stalo a kdo se skrývá za tímto zločinem. A dokud se papoušek nevrátí zpět, park bude o něco méně veselým místem.
Záhada ztraceného papouška: Kdo ukradl šklebícího se ptáka z městského parku? - foto 2
Záhada ztraceného papouška: Kdo ukradl šklebícího se ptáka z městského parku? - foto 3
Publikováno: 5. 9. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články