Záhadný muž tvrdí, že se stal živým emoji. Smajlíci na ulicích jsou jeho dílem?

V posledních týdnech se internetem šíří neuvěřitelný příběh záhadného muže, který tvrdí, že se stal živým emoji. Ano, správně čtete! Tento muž, který zůstává anonymní, tvrdí, že se jednoho dne probudil a zjistil, že jeho obličej se změnil na živou verzi slavného smajlíka. Ale to není všechno! Podle jeho tvrzení jsou všechny smajlíky na ulicích jeho dílem!

Záhadný muž tvrdí, že se stal živým emoji. Smajlíci na ulicích jsou jeho dílem? - foto 1
Začalo to, když se neznámý muž objevil na jednom z nejrušnějších náměstí ve městě. Lidé nevěřícně zírali na jeho obličej, který byl naprosto totožný se slavným žlutým smajlíkem s kulatými očima a širokým úsměvem. Než se kdokoli stačil vzpamatovat, začal neznámý muž vykukovat z úhlu očí a prohlašoval, že je živým emoji.

Místní obyvatelé se tento zvláštní jev snažili vysvětlit různými způsoby. Někteří tvrdili, že muž podstoupil plastickou operaci, aby vypadalo, že je emoji. Jiní si myslí, že je to jen šílený vtip, který si z nás někdo dělá. Nicméně, neznámý muž trvá na svém tvrzení a tvrdí, že se toto přeměnění stalo samo od sebe.

Jeden z místních novinářů si řekl, že se ho pokusí vyzpovídat a zjistit pravdu. Po několika hodinách strávených na městském náměstí se mu podařilo přiblížit se k tomuto bizardnímu muži a zeptat se ho na jeho příběh. Odpověď, kterou dostal, byla všechno, jen ne obyčejná. Záhadný muž tvrdil, že jednoho dne přišel do styku s neznámou látkou, která ho proměnila v emoji. Nicméně, odmítl sdělit, kde se tuto látku vzal a jakým způsobem k ní přišel.

Celé město je teď v rozpacích. Záhadný muž se stal hlavním předmětem diskuzí na veřejných fórech a jeho příběh se šíří jako požár. Lidé se ptají, zda je to skutečnost nebo jen další bláznivý vtip. A především, jestli jsou všichni smajlíci na ulicích jeho dílem. Ať už je to pravda nebo ne, jedno je jisté - tento příběh nám ukazuje, že realita může být někdy bizarnější než fikce. A kdo ví, možná se jednoho dne probudíme a zjistíme, že jsme se stali živými gifky!
Záhadný muž tvrdí, že se stal živým emoji. Smajlíci na ulicích jsou jeho dílem? - foto 2
Záhadný muž tvrdí, že se stal živým emoji. Smajlíci na ulicích jsou jeho dílem? - foto 3
Publikováno: 21. 2. 2024 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články