Závod na Měsíci: První závod mezi raketami a vesmírnými loděmi se koná na Měsíci.

Vesmír se v poslední době stal velkým tématem a předmětem mnoha závodů a soutěží. A teď je tu další z těchto soutěží, která se koná na Měsíci. Ano, správně jste slyšeli, závod mezi raketami a vesmírnými loděmi se bude konat na Měsíci. A to nejen tak nějak běžně, ale v naprosto bizardním způsobu.

Závod na Měsíci: První závod mezi raketami a vesmírnými loděmi se koná na Měsíci. - foto 1
Každý závodník bude mít na své lodi nainstalovaný speciální ventilátor, který bude foukat prach a písek z povrchu Měsíce. Cílem závodu bude projet co největší vzdálenost po povrchu Měsíce, aniž by se zastavil nebo narazil do nějakého překážky. A to všechno při rychlosti nejméně 500 km/h.

Závodníci budou mít k dispozici různé druhy vesmírných lodí a raket, od těch největších až po ty nejmenší. A samozřejmě budou mít k dispozici i speciální obleky, které jim umožní pohybovat se po povrchu Měsíce bez problémů.

Závod je plánován na příští rok a organizátoři už nyní hledají sponzory a partnery, kteří by se chtěli zapojit do této neuvěřitelné akce. Pokud se vám líbí napětí a adrenalin, neváhejte a zapojte se do tohoto závodu na Měsíci. Kdo ví, možná právě vy se stanete prvními lidmi na Měsíci, kteří se zúčastní tohoto naprosto neuvěřitelného závodu.
Závod na Měsíci: První závod mezi raketami a vesmírnými loděmi se koná na Měsíci. - foto 2
Závod na Měsíci: První závod mezi raketami a vesmírnými loděmi se koná na Měsíci. - foto 3
Publikováno: 2. 6. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články