Záznamy z minulosti dokazují, že dinosauři bývali domácími mazlíčky.

Vědci po celém světě stále pátrají po tajemstvích minulosti. A nedávno se jim podařilo odhalit, že dinosauři nebyli jen obřími tvory, kteří se proháněli po zemi. Záznamy z minulosti dokazují, že dinosauři bývali domácími mazlíčky.

Záznamy z minulosti dokazují, že dinosauři bývali domácími mazlíčky. - foto 1
Ano, dobře jste slyšeli. Dinosauři, ti obrovští tvorové, kteří vypadali jako z noční můry, bývali někdy mazlíčky. Byli to prý velmi přátelští tvorové, kteří si rádi hráli s lidmi. A kdo by nechtěl mít za mazlíčka tyrannosaura?

Vědci tvrdí, že dinosauři byli velmi chytrí a že se s nimi dalo jednat jako s jakýmkoli jiným zvířetem. Dokonce prý byli schopni naučit se několik jednoduchých triků, jako například sedět nebo dát paci. A co teprve když by se někdo naučil krotit ptakopyska?

Je to sice těžké uvěřit, ale díky novým výzkumům se zdá, že dinosauři byli mazlíčky a že je lidé měli rádi. A kdo ví, možná se jednoho dne vrátí do našich domovů a stanou se součástí naší každodenní rodinné dynamiky. Ačkoliv si nejsem jistá, zda bych chtěla mít za domácího mazlíčka nějakého obřího tyranosaura, ale kdo ví, možná by se mi to i líbilo.
Záznamy z minulosti dokazují, že dinosauři bývali domácími mazlíčky. - foto 2
Záznamy z minulosti dokazují, že dinosauři bývali domácími mazlíčky. - foto 3
Publikováno: 2. 8. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články