Zdravotní sestra vyléčila víc pacientů než doktoři.

Zdravotní sestra ve městě jménem Smallville vzbudila pozornost stejně jako Superman, který se přistěhoval do města nedávno. Tentokrát však ne šlo o silného muže, ale o silnou ženu. Místní zdravotnická sestra byla obdivována pro její schopnosti vyléčit pacienty rychleji než jakékoliv jiné zdravotnické praktikanty.

Zdravotní sestra vyléčila víc pacientů než doktoři. - foto 1
Vše začalo, když jeden z dobrovolníků ze Smallville uváděl úžasné zprávy o lékařích v místní nemocnici. Řekl, že sestra pracující v tamní nemocnici má tajnou schopnost léčit pacienty rychleji než jakýkoli jiný doktor.

Word o této moci se brzy rozšířil a zdravotní sestra se najednou dostala do popředí pozornosti. Všichni pacienti se doslova hrnuli do nemocnice, aby se mohli zbavit svých stížností. Naše hrdinka si velmi rychle mezi pacienty našla zalíbení.

Všichni ve městě jsou teď ohromeni uměním naší zdravotní sestry. Ona sama se ne brání všemu pozornosti, že svou práci dělá tak dobře. Její schopnost léčit pacienty je často rychlejší i než lékařské vyšetření. Její láska a starost o pacienty jsou naprosto neopakovatelné a její úsměv, který pacientům dává, dokážou zahojit nejen tělesná, ale i duševní bolest pacientů.
Zdravotní sestra vyléčila víc pacientů než doktoři. - foto 2
Zdravotní sestra vyléčila víc pacientů než doktoři. - foto 3
Publikováno: 30. 12. 2022 14:30 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články