Žena z Floridy tvrdí, že mluví se zvířaty. Vědci ji vyslyšeli a zjistili, že umí komunikovat s delfíny.

Je zábavné a přitom trochu bizardní, jak některé lidi dokážou komunikovat se zvířaty. Většina z nás sice jen tiše pozoruje, jak psi štěkají na sousedy, kočky se procházejí po střechách a ptáci se radují z každodenního ptačího života. Ale co kdybychom mohli skutečně mluvit s našimi zvířecími přáteli?

Žena z Floridy tvrdí, že mluví se zvířaty. Vědci ji vyslyšeli a zjistili, že umí komunikovat s delfíny. - foto 1
Někteří lidé to tvrdí. A jeden z nich je žena z Floridy, která si je jistá, že umí mluvit se zvířaty. A nejen to, dokonce tvrdí, že umí komunikovat s delfíny. Na první pohled se může zdát, že je to neuvěřitelný příběh, ale vědci se rozhodli situaci prozkoumat.

A co zjistili? Žena z Floridy mluví skutečně s delfíny! Po několika testech a experimentech se ukázalo, že dokáže s delfíny komunikovat pomocí zvuků a gest. A to není všechno - dokonce se ukázalo, že delfíni dokážou na její pokyny reagovat.

Je to neuvěřitelné, ale také fascinující. Pokud by bylo možné naučit se komunikovat s dalšími druhy zvířat, otevřely by se nám nové obzory. Kdo ví, co by tyto zvířecí přátele mohli sdělit a jaké tajemství by nám mohli prozradit.

V každém případě je tohle jedna z nejzajímavějších a neobvyklých zpráv, které jsme slyšeli. A kdo ví, možná se jednoho dne dozvíme ještě víc o tom, jak komunikovat se zvířaty. A kdo ví, možná se někdy budeme moci domluvit i s našimi domácími mazlíčky.
Žena z Floridy tvrdí, že mluví se zvířaty. Vědci ji vyslyšeli a zjistili, že umí komunikovat s delfíny. - foto 2
Žena z Floridy tvrdí, že mluví se zvířaty. Vědci ji vyslyšeli a zjistili, že umí komunikovat s delfíny. - foto 3
Publikováno: 1. 7. 2023 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články