Ztracený v čase: Muž tvrdí, že procestoval dobu a navštívil dávné civilizace

Všimli jste si někdy, jak se zdá, že čas plyne rychleji, když se nudíte? A co když bychom vám řekli, že jeden muž tvrdí, že dokázal cestovat časem a navštívil dávné civilizace? Ano, máte správně, čtete zábavně bizardní článek!

Ztracený v čase: Muž tvrdí, že procestoval dobu a navštívil dávné civilizace - foto 1
Tento muž se jmenuje John a tvrdí, že se naučil cestovat časem díky svému zvláštnímu schopnosti "časového skoku". John tvrdí, že se dokázal přenést do různých časů a míst a dokonce navštívil dávné civilizace, jako je například Atlantida, řecký Olymp nebo dokonce egyptské pyramidy.

Když se John poprvé objevil v médiích, lidé ho považovali za šíleného. Nicméně, když začal popisovat podrobnosti o svých cestách, lidé začali přemýšlet. Jak by bylo možné, že by se tento muž mohl někam přenést a vidět věci, které už dávno neexistují?

Podle Johna je to jednoduché. Stačí se soustředit, meditovat a vizualizovat, kde a kdy chcete být. Potom se prostě přenesete do té doby a místa. John tvrdí, že to není vůbec těžké, ale vyžaduje to trpělivost a cvičení.

Protože John cestuje v čase, mohl vidět mnoho zázraků, které už dávno neexistují. V Atlantidě viděl obrovské paláce a technologické vynálezy, které byly mnohem pokročilejší než to, co máme dnes. V řeckém Olympu se setkal s bohy a viděl úžasné stavby, které byly postaveny pro jejich uctívání. A v egyptských pyramidách viděl mumie a tajemné poklady, které byly ukryty po staletí.

Zatímco někteří lidé stále pochybují o Johnových tvrzeních, ostatní se těší na to, co dalšího tento muž objeví. Kdo ví, kam se příště přenese a co tam uvidí? Jedna věc je jistá, Johnova cesta v čase je zábavně bizardní a jistě přitahuje pozornost mnoha lidí po celém světě.
Ztracený v čase: Muž tvrdí, že procestoval dobu a navštívil dávné civilizace - foto 2
Ztracený v čase: Muž tvrdí, že procestoval dobu a navštívil dávné civilizace - foto 3
Publikováno: 19. 6. 2023 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články