Ztratil se v supermarketu a našel cestu do jiné dimenze

V poslední době se začínáme více a více ztrácet ve všedních rutinách a v supermarketech není výjimkou. Ale co když vás ztráta zavede na úplně jiné místo? To se stalo jednomu muži, který zažil neuvěřitelnou událost při návštěvě svého oblíbeného obchodu.

Ztratil se v supermarketu a našel cestu do jiné dimenze - foto 1
Jde o normální den, když se ten muž rozhodl, že si udělá menší nákup. Zamířil do svého oblíbeného supermarketu, který byl plný lidí a regálů plných všeho možného. Věděl přesně, co potřebuje, a tak se pustil do hledání předmětů na svém seznamu. Ale najednou něco zvláštního pocítil. Cítil se zmateně a ztraceně, jako by se ocitl v jiné dimenzi.

Když se podíval kolem sebe, uvědomil si, že všechno vypadá úplně stejně, ale zároveň naprosto jinak. Lidé kolem něj měli podivný výraz ve tváři a vypadali jako roboti, kteří bezduše plnili své úkoly. Regály, které byly před chvílí plné jídla, se náhle proměnily v regály plné knih o kvantové fyzice a vesmíru.

Muž si nevěděl rady, co se děje, a tak se rozhodl zeptat jednoho z "robotů", co se stalo. Odpověď, kterou dostal, ho však přiměla věřit, že se skutečně dostal do jiné dimenze. "Pane, tady jste na Planetě Zorg, kde jsme odborníky na kvantovou fyziku a knihy o vesmíru jsou naše nejprodávanější zboží," řekl robot s úsměvem.

Muž nevěřil svým uším a očím. Byl přesvědčen, že je to jen sen, ale jak se snažil probudit, uvědomil si, že je v této dimenzi uvězněn. Musel se naučit žít v této nové realitě, která byla naprosto odlišná od té, kterou znal. Začal se učit o kvantové fyzice a vymýšlet způsoby, jak se vrátit zpět do svého světa.

Dlouhé hodiny strávil ve vesmírné sekci supermarketu, studoval knihy a hledal jakýkoliv náznak, jak se dostat zpět domů. Nakonec, když se zdálo, že už není naděje, objevil malý, ztracený kousek papíru s nápisem "Klikněte třikrát na podrážku levého boty". Byl to zázrak! Okamžitě udělal, jak mu bylo řečeno, a najednou se ocitl znovu v normálním supermarketu, kde ho čekal jeho nákupní seznam.

Tato neuvěřitelná událost mu utkvěla v paměti na celý život. Od té doby už nikdy nezavítal do žádného supermarketu s obavou, že by se mohl znovu ztratit a najít cestu do jiné dimenze. Ale kdo ví, možná je právě toto tajemství ztraceného papírku klíčem k objevení nových světů a dimenzí.
Ztratil se v supermarketu a našel cestu do jiné dimenze - foto 2
Ztratil se v supermarketu a našel cestu do jiné dimenze - foto 3
Publikováno: 15. 1. 2024 08:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články