Věda a spolužití – Nový skleník v Alabamě pojme rostliny i lidi.

Věda a spolužití – Nový skleník v Alabamě se snaží spojit neobvyklé, ale vzájemně provázané aspekty – přírodní a lidské. Komplex pojme rostliny a obyvatele do jednoho unikátního a udržitelného systému. Pro ty, kteří mají zájem o tento nevšední druh místa, skleník nabízí zajímavou možnost žít v úplné harmonii s přírodou.

Pokračujte ve čtení 18. 3. 2023 08:00
Věda a spolužití – Nový skleník v Alabamě pojme rostliny i lidi. - foto 1

Hovor s neviditelným: Výpovědi lidí, kteří mluvili s duchy

Hovory s duchy a neviditelnými bytostmi jsou fascinující a tajuplné. Na celém světě existuje množství lidí, kteří tvrdí, že měli zkušenosti se zmijím hlasem, které prý pocházelo z hlubin neznáma. Vypovědi lidí, kteří se tvrdí, že mluvili s duchy vám mohou pomoci při zkoumání tohoto záhadného fenoménu.

Pokračujte ve čtení 17. 3. 2023 20:00
Hovor s neviditelným: Výpovědi lidí, kteří mluvili s duchy - foto 1

Zločinec zabil bezdomovce. Pak ho pohřbil do základů domu. Použil při tom montážní pěnu.

Kdosi nám vlil strach do žil, když se v méstě objevil děsivý případ. Bezdomovec byl brutálně zabit a policejní vyšetřování ukázalo, že jeho vrah se obyčejného muže zbavil pohřbením do základů domu!

Pokračujte ve čtení 17. 3. 2023 08:00
Zločinec zabil bezdomovce. Pak ho pohřbil do základů domu. Použil při tom montážní pěnu. - foto 1

Astronomická senzace: Nový planetární systém byl objeven v galaxii M42.

Astronomická senzace se stala skutečností. Ve vesmíru se objevil nový planetární systém. Nová soustava byla objevena v galaxii M42 a naši vědci jsou ohromeni. Tato proudá, plynně zbarvená nebula byla po celou dobu našimi hlavními metodami pozorování neviditelná.

Pokračujte ve čtení 16. 3. 2023 20:00
Astronomická senzace: Nový planetární systém byl objeven v galaxii M42. - foto 1

Soupis některých záhad bermudského trojúhelníku

Bermudský trojúhelník leží v Severním Atlantiku mezi Barbery, Kubou a Myrtle Beach ve Spojených státech. Tento pozoruhodný region je jednou z nejproslulejších záhad na světě. Území Bermudského trojúhelníku bylo spojováno s mnoha záhadnými příběhy plující loděmi a letadly, které tam zmizely. Následuje seznam některých nejznámějších záhad Bermudského trojúhelníku:

Pokračujte ve čtení 16. 3. 2023 08:00
Soupis některých záhad bermudského trojúhelníku - foto 1

Šok! Těžce nemocná žena rozdává svůj majetek - prakticky každému kdo si řekne

Děsivá zpráva obchází ve městě: žena, která trpí těžkou nemocí, rozdává svůj majetek skoro každému kdo řekne. Všichni jsou v šoku.

Pokračujte ve čtení 15. 3. 2023 20:00
Šok! Těžce nemocná žena rozdává svůj majetek - prakticky každému kdo si řekne - foto 1

Zamilovala se do mimozemšťana: Příběh ženy, která porodila zelené dvojčata

Úžasný a hodně bizardní příběh, se vším všudy, se odehrál v malé obci ve střední Evropě. Všichni lidé tam prožívali celkem normální život, nikoho z nich by nenapadlo, že se ve stejnou dobu odehrává neskutečné drama.

Pokračujte ve čtení 15. 3. 2023 08:00
Zamilovala se do mimozemšťana: Příběh ženy, která porodila zelené dvojčata - foto 1

Snaha odstartovat vesmírný boj: NASA představuje mise na oběžnou dráhu Jupitera.

NASA má novinku, o které se všichni oprávněně zajímají: mise na oběžnou dráhu Jupitera. Tato misi bude zahrnovat speciální vesmírné lodě a vlastní tým odborníků, kteří budou provádět různé experimenty a studie vzhledem ke změnám gravitačního pole v dané oblasti. Už to samo o sobě je fascinující, ale NASA má pro tento experiment i další - odstartovat vesmírný boj!

Pokračujte ve čtení 14. 3. 2023 20:00
Snaha odstartovat vesmírný boj: NASA představuje mise na oběžnou dráhu Jupitera. - foto 1

Jak se ocelový skelet ptáka starý 66 milionů let ukryl v kanadském permokarbonu.

Vášnivý badatel v geologii, který objevil ocelový skelet ptáka starý 66 milionů let, odhalil skvělou historku o tom, jak se tato nečekaná náhoda skryla v kanadském permokarbonu. Začalo to před mnoha lety, kdy se tento vědec zaposlouchal do zvuků chodníků a ucítil hlubokou duchovní sílu země, která mu říkala, ať vykope ještě hlouběji.

Pokračujte ve čtení 14. 3. 2023 08:00
Jak se ocelový skelet ptáka starý 66 milionů let ukryl v kanadském permokarbonu. - foto 1

Trypofobie: strach z malých dírek a děr.

Trypofobie je jednou z nejpozoruhodnějších fobií. Máte-li strach z malých děr a dírek, vám může být diagnostikována trypofobie. Tento strach, i když je nepříjemný, není tak neobvyklý, jak někomu může připadat. Fyzickými projevy trypofobie jsou úzkost, panika, a nevolnost. Mnoho lidí také trpí telefonofobií, což je pocit naprostého odporu, když se dívají na mřížky či políčka.

Pokračujte ve čtení 13. 3. 2023 20:00
Trypofobie: strach z malých dírek a děr. - foto 1