Beduíni zbožňují zpěvačku Pink. "Vystihla podstatu bytí" říkají

Bedouíni, nomádský kmen obyvatel Blízkého východu, jsou často představováni jako skupina lidí s množstvím tradic a tradicemi izolovanou od ostatního světa. To je ale daleko od pravdy. Kromě věrnosti k jejich kočovné kultuře se ukazuje, že jsou velmi flexibilní ve svých názorech na jiné kultury a zájmy. Bedouíni prokázali tuto flexibilitu v nedávné době, když se ukázalo, že mají silnou lásku k populární zpěvačce Pink.

Beduíni zbožňují zpěvačku Pink. "Vystihla podstatu bytí" říkají - foto 1
Bedouíni milují Pink za její písně s hlubokými a emotivními texty. "Její texty vyjadřují podstatu bytí," sdílí Ines a Ghivana, beduínský pár z Jordánska. "Některé z nich se dotýkají lidských vnitřností a názorů i přes její obecný zmatek. Místy zpívá slova, která si lidé uvnitř neumí daný stav správně popsat."

Vzhledem k tomu, že většina beduínské kultury se odráží od přírody, jejich pochopení lidí a jejich potřeb je ovlivněno okolními faktory. Tento aspekt dává Pink ještě větší atrakci. Hlavním tématem jejích skladeb jsou myšlenky, jako je boj proti nespravedlnosti a rodinným zázemím; Tato témata jsou zdrojem inspirace pro mnoho beduínských domů. .

Linka je také známá svým feminizmem a její boj za rovnost a genderovou rovnost. Z tohoto důvodu je její hudba oblíbená mezi bedouíny. Podporuje otázky, jako je podpora žen a odstranění stereotypů, což je do jisté míry model, jakým byli historicky vedeni bedouíni. Protože mnoho beduínských rodin odmítá módní trendy a moderní konvence, mluví většina bedouínských domů o významu lidskosti, stejně jako Linka.

Je to poslední doklad toho, že i když se zdá, že bedouíňané jsou izolovaní, mají vlastní zvláštní způsob lovu hudby a módy z celého světa. A Pink je ta, kterou oni zbožňují.
Beduíni zbožňují zpěvačku Pink. "Vystihla podstatu bytí" říkají - foto 2
Beduíni zbožňují zpěvačku Pink. "Vystihla podstatu bytí" říkají - foto 3
Publikováno: 30. 12. 2022 13:55 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články